Šalies smiginio reitingo lyderis Mindaugas Barauskas laimėjo TOPO taurę, bet suklupo Lietuvos taurėje

mindaugas

Po karantino nutraukimo prie varžybų organizavimo grįžo ir smiginio bendruomenės. Rugpjūčio pirmomis dienomis Kretingoje vyko TOPO taurės turnyras, kuriame susirinko 82 (vyrų grupė) smiginio žaidėjai iš Lietuvos, Latvijos, Olandijos ir Norvegijos. Prieniškis Mindaugas Barauskas tapo šių varžybų nugalėtoju. Jis finale įveikė latvį Arturs’ą Auders’ą.

Po savaitės Kaune vyko Lietuvos taurės varžybos. Deja, šį kartą Mindaugas Barauskas suklupo aštuntfinalyje. Jį 4:3 įveikė Edgaras Pigulevičius.

Porų varžybose prieniškis su Mantu Petkevičiumi prasimušė iki finalo, bet jame 4:5 turėjo pripažint Andriaus Pikioto ir Jono Jonaičio pranašumą.