• KvitrinaiBirstono_siluma_Logo-536x322  btn-3001

     

     

     

     

Rytoj Prienus turėtų pasiekti pirmoji vakcinos „Moderna“ partija

56578724_303

kvitrina.com

Planuojama, jog kovo 19 d. į Prienus bus pristatyta pirmoji vakcinos „Moderna“ partija. Pasak Prienų rajono savivaldybės gydytojo Virginijaus Slautos, apie šios vakcinos pristatymą į Prienus buvo kalbama ir anksčiau, bet šį kartą informacija patvirtinta ir penktadienį ryte bus pristatyta į Prienų PSPC.

Pasak savivaldybės gydytojo, 200 gautų dozių bus paskirstyta visiems Prienų rajono pirminės sveikatos priežiūros centrams (biudžetinėms ir privačioms įstaigoms), išskyrus šeimos kliniką „Vita Simplex“. Prienų rajono savivaldybės Kontrolės komisijos, kuri kontroliuoja vakcinacijos procesą rajone, pirmininkas Algis Marcinkevičius pateikė informaciją, jog šeimos klinikai „Vita Simplex“ už tai, kad pažeidė skiepijimo proceso eiliškumą ir paskiepijo asmenis, kurie neturėjo pirmumo teisės, priimtas sprendimas pristabdyti vakcinos išdavimą. Pirmasis sprendimas buvo priimtas kovo 5 d., antrasis – kovo 15 d.

Pasak vakcinacijos kontrolės komisijos pirmininko A. Marcinkevičiaus, vakcinacijos procesas rajone vyksta gerai. Buvo sugadintos tik 3 dozės. Visa gauta vakcina panaudota, išskyrus 90 sustabdytų „AstraZeneca“ vakcinos dozių.

Vyksta vakcinavimo procesas nuo Covid-19 ligos. Kokia jūsų nuomonė šiuo klausimu?

Rezultatai

Kraunama ... Kraunama ...

Taip pat skaitykite

1 komentaras

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti