Rungtynės Alytuje: gera pradžia, antrojo kėlinio „duobė“, grįžimas į žaidimą ir lemiamu momentu prasti sprendimai puolime

brandon

Lapkričio 21 d. Prienų „Labas GAS“ krepšininkai žaidė pirmąsias „Betsafe-LKL“ išvykos rungtynes, kuriose komandai vadovavo Marius Kiltinavičius. Jų varžovai buvo Alytaus „Wolves“ krepšininkai.

Apibendrinant rungtynių eigą galima drąsiai pabrėžti, jog Prienų komandos žaidimas keičiasi iš esmės. Deja, jei kova po krepšiais gerėja (42 atkovoti kamuoliai), tai klaidų kiekis toliau išlieka katastrofiškas. Rungtynėse Alytuje Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai suklydo 22 kartus ir tai, be jokios abejonės, tapo nesėkmės priežastimi (70:79).

Labas GAS“ komanda pirmąjį kėlinį pradėjo užtikrintai ir jo pabaigoje net turėjo 6 taškų persvarą (23:17). Deja, pražiopsotas tritaškis sumažino pranašumą iki 3 taškų (23:20). Deja, po geros pradžios atėjo laikas prastai atkarpai ir po dviejų kėlinių Prienų komandos deficitas siekė 11 taškų (34:45), o trečiojo kėlinio pradžioje skirtumas buvo 20 taškų (54:34). Tuo pat metu traumą gavo komandos lyderis Brandon Brown. Kai atrodė , jog „Wolves“ tiesiog pervažiuos Prienų komandą, Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai surengė gražų sugrįžimą į žaidimą ir trečiojo kėlinio pabaigoje komandas skyrė tik 9 taškai (51:60). Po trijų kėlinių  „Labas GAS“ krepšininkai turėjo 10 taškų deficitą (53:63). Ketvirtojo kėlinio viduryje komandas skyrė 5 taškai (65:70). Deja, pagriebti sėkmę už uodegos Prienų komanda nesugebėjo. Prasti sprendimai puolime ir klaidos leido Alytaus komandai išsaugoti savo pranašumą (70:79).

Tai  buvo 9-asis „Labas GAS“ pralaimėjimas, bet komandos žaidime atsiranda šviesių momentų – kova po krepšiais, daugiau komandinių veiksmų.

Prienų komandai 16 taškų pelnė Brandon Brown, 12 – Justinas Jogminas (9 atkovoti kamuoliai), 10 – Dominykas Domarkas.  Gerai rungtynes pradėjęs Doko Šalič (9 taškai), vėliau pradėjo klysti (5 klaidos) ir „šaudyti“ pro šalį.