„Rūdupis – KKSC” įtikinamai įveikė KK „Kadis“ komandą

Gelbėkit vaikus

Prienų „Rūdupio – KKSC” krepšininkai, sunkiai pradėję RK„B“L rungtynes su Marijampolės  KK „Kadis“ komanda (13:12), susiėmė ir laimėjo rungtynes 16 taškų skirtumu (82:66).
Pagrindinis persilaužimas įvyko antrame ir trečiame kėliniuose, kuriuos aikštelės šeimininkai  sužaidė patikimai ir prieš lemiamą kėlinį sukaupė 15 taškų pranašumą (67:52).
Ketvirtame kėlinyje žaidimas išsilygino ir toks scenarijus buvo palankus prieniškiams. Po trijų kėlinių turėtas pranašumas nebuvo išbarstytas ir iškovota įtikinama pergalė.
„Rūdupio – KKSC“ komandai 18 taškų pelnė komandos lyderis Mantvydas Gečionis, 16 taškų Raimundo Gerbutavičiaus sąskaitoje, po 14 pelnė Rokas Marcinkevičius (10 atkovotų kamuolių) ir Šarūnas Stiklakis.