„Rūdupio – KKSC“ krepšininkai pranoko Lietuvos edukologijos universiteto studentus

Gruodžio 7 d. Prienų sporto arenoje buvo sužaistos RK„B“L rungtynės tarp „Rūdupio – KKSC“ ir Vilniaus LKSK (Lietuvos edukologijos universiteto) komandų.
Tai buvo antrasis varžovų tarpusavio susitikimas. Rungtynėse Vilniuje pergalę rezultatu 69:60 šventė prieniškiai.

Rungtynių pradžia lengvų rungtynių nežadėjo. Pirmam kėliniui įpusėjus pirmavo svečiai (6:9) ir tik nemažų pastangų dėka aikštelės šeimininkams pavyko pasivyti varžovus ir po pirmo kėlinio pirmauti vienu tašku (21:20).

Antrame kėlinyje sėkmingiau žaidė studentai. Vienu metu vilniečiai po galingo spurto (10:0) įgijo 6 taškų pranašumą (24:30), o po dviejų kėlinių pirmavo trimis taškais (41:44).

Po didžiosios pertraukos aikštelėje jau dominavo „Rūdupio – KKSC“ krepšininkai. Trečiame kėlinyje aikštelės šeimininkai panaikino atsilikimą ir jį laimėjo, nors, kėliniui įpusėjus, dar turėjo 8 taškų deficitą (48:56). Spurtas prasidėjo antroje kėlinio pusėje ir po trijų kėlinių aikštelės šeimininkai jau turėjo 5 taškų pranašumą (66:61).

Ketvirtame kėlinyje tęsėsi galingas prieniškių žaidimas ir skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 17 taškų (80:63). Kėlinio pabaigoje svečiai sumažino atsilikimą, bet tai neturėjo įtakos ir prieniškiai antrą kartą įveikė edukologijos studentus (85:73).

Šiose rungtynėse komandos puolimo lyderiais buvo Mantas Gūžys (26 taškai) ir Mantvydas Gečionis (21).

„Rūdupio – KKSC“ komanda iškovojo penktąją pergalę RK„B“L čempionate.