„Rūdupio“ futbolininkus Birštono stadione lydėjo sėkmė

IMGP6580Rugpjūčio 16 d. Prienų „Rūdupio“ futbolininkai LFF II lygos Pietų zonos namų rungtynes žaidė ne Kaune, o Birštono stadione.

Prienų komandos varžovai buvo Vilniaus „Granito“ komanda.

Nuo pirmųjų rungtynių minučių „Rūdupio“ futbolininkai perėmė iniciatyvą ir labai greitai įmušė pirmąjį įvartį – po preciziško Dariaus Maciulevičiaus perdavimo varžovų vartininką nuginklavo Ignas Preskenis (1:0).

Antrąjį įvartį pelnė D. Maciulevičius, meistriškai permetęs kamuolį per vartininką (2:0).

Pirmojo kėlinio pabaigoje „Rūdupio“ komanda padidino savo pranašumą iki trijų įvarčių (3:0) Pasižymėjo Vytautas Žemaitis.

Antrajame kėlinyje Prienų komanda pradėjo triuškinti savo varžovus. Mindaugas Zlatkus įmušė ketvirtąjį įvartį (4:0).

Paskui atėjo laikas Deivido Stradalovo įvarčiams ir „Rūdupio“ persvara padidėjo iki 7 įvarčių (7:0).

Ir tik tada vilniečiams pavyko įmušti prestižo įvartį (7:1).

Bet tai dar nebuvo pabaiga, nes Prienų futbolininkai nesiruošė sustoti. Tadas Sparnauskas įmušė aštuntąjį įvartį.

Devintąjį varžovai nukreipė į savo vartus.

Tašką rungtynėse padėjo D. Stradalovas, kuris po Donato Bendinsko perdavimo įmušė savo ketvirtąjį įvartį ir dešimtąjį komandos (10:1).

Tai buvo devintoji „Rūdupio“ pergalė šiame sezone.