„Guostos“ krepšininkai neišnaudojo galimybės baigti ketvirtfinalio seriją – krito prieš „Žeimeną“

Kovo 20 d. Stakliškių „Guostos“ krepšininkai žaidė antrąsias RKL „B“ diviziono ketvirtfinalio serijos rungtynes su Pabradės „Žeimenos“ komanda. Deja, įveikti varžovus savo žiūrovų akivaizdoje „Guostos“ komandai nepavyko. Svečiai buvo geresni ir šventė pergalę rezultatu 65:61.

Pirmoje rungtynių pusėje, kaip ir galima buvo tikėtis, vyko dinamiška kova po abiejų komandų krepšiais. Galima teigti, jog tęsėsi Pabradėje vykusios rungtynės. Tiesa, ir pirmajame, ir antrajame kėliniuose žaidimo gijas savo rankose laikė svečiai, kurie ilgesnį laiką pirmavo. Pirmajame kėlinyje „Žeimenos“ pranašumas vienu metu siekė 5 taškus (15:20), o antrajame – keturis (18:22, 35:39).
Pirmąjį kėlinį svečiai laimėjo 2 taškų skirtumu (18:20), o po dviejų jų pranašumas padidėjo iki trijų (36:39).
„Guostos“ komandoje per pirmąją rungtynių pusę 11 taškų pelnė Vytautas Vaikšnis (7 atkovoti kamuoliai).

Daugiau nei šešias minutes trečiajame kėlinyje „Guostos“ komandos negalima buvo atpažinti. Komanda buvo sausa, puolimas padrikas. Žaidėjai bandė viską išspręsti po vieną. Šiek tiek situaciją gelbėjo gynyba. Padėtis pradėjo keistis tik po Karolio Abramavičiaus paimtos minutės pertraukėlės. Trylikos taškų (37:50) varžovų pranašumas pradėjo tirpti.
Renaldas Simanavičius baudos metimais kėlinio pabaigoje sumažino atsilikimą iki 5 taškų (47:52).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Guosta“ per dvi minutes ne tik panaikino atsilikimą, bet ir įgijo dviejų taškų persvarą (54:52). Deja, bet kėliniui įpusėjus priekyje vėl buvo svečiai iš Pabradės (56:59). Likus iki kėlinio pabaigos 3 min. rezultatas buvo lygus (61:61). Kėlinio pabaigoje „Žeimena“ išėjo į priekį (61:63). „Guostos“ krepšininkai turėjo ne vieną progą rezultatą išlyginti, bet jų veiksmai puolime buvo statiški ir nedavė laukiamo rezultato. Varžovai paskutinėmis rungtynių sekundėmis realizavo baudos metimus ir iškovojo pergalę rezultatu 61:65 (18:20, 18:19, 11:13, 14:13).