„Guosta“ paskendo „Olimpo“ tritaškių lietuje

Gelbėkit vaikus

kvitrina.com

Stakliškių „Guostos“ krepšininkai nesugebėjo rimčiau pasipriešinti Plungės „Olimpo“ komandai ir antrosiose RKL „B“ diviziono pusfinalio rungtynėse. Po pirmųjų rungtynių praradusi du žaidėjus „Guosta“ neprilygo agresyviai žaidusiam ir pavydėtinai taikliai tritaškius metusiam „Olimpui“. Plungės komanda dominavo visas rungtynes ir nepaliko jokių vilčių Stakliškių komandai prasimušti į finalą.
„Guosta“ pralaimėjo namų rungtynes rezultatu 60:93, o kartu ir pusfinalio seriją.

Bet tai dar ne pabaiga. Dar yra galimybė pakovoti dėl trečiosios vietos.

 

R. Katukevičius apie pralaimėtas rungtynes ir tikėjimą pratęsti kovą dėl medalių

Prieš antrąsias RKL „B“ diviziono pusfinalio serijos iki dviejų pergalių rungtynes su Plungės „Olimpu“ Stakliškių „Guostos“ komandos vadovas Rimas Katukevičius pasidalino mintimis apie pirmąsias serijos rungtynes ir artėjančią kovą.

Pasak komandos vadovo, pirmosiose rungtynėse problemos užpuolė jau pradžioje. Pirmiausiai traumą gavo Kajus Okmanas. Nelaiku paimta minutės pertraukėlė išderino komandos žaidimą antroje pirmojo kėlinio pusėje. Anot R. Katukevičiaus, visiškai subyrėjo puolimas, agresyvus varžovų žaidimas po krepšiais išmušė iš vėžių: „Mūsų mažiukai buvo užspausti, kiekvienas taškas kainavo daug jėgų“. Visgi, komandos vadovas įsitikinęs, jog su Plungės komanda galima kovoti ir laimėti. Jo teigimu, namų rungtynėse žaidėjai bus aktyvesni ir yra pasiruošę išlyginti pusfinalio serijos rezultatą.

„Guosta“ sunkiai rasdavo kelius link varžovų krepšio

Rungtynės prasidėjo keliomis sėkmingomis „Guostos“ atakomis (2:0, 4:2), bet jau pirmajam kėliniui įpusėjus priekyje buvo Plungės krepšininkai (6:10). Stakliškių komandai nepadėjo ir paimta minutės pertraukėlė. Pasikartojo pirmųjų rungtynių scenarijus – „Olimpo“ komanda vėl pabėgo, bet šį kartą įgijo 10 taškų persvarą (9:19).
Tiesa, Karolio Abramavičiaus auklėtiniai pabandė švelninti situaciją ir Renaldo Simanavičiaus bei Tado Padegimo taikliais metimais sumažino skirtumą iki 3 taškų (16:19).
Bet tai nebuvo spurto pradžia, nes svečiai po pirmojo kėlinio turėjo 9 taškų pranašumą (16:25).

Antrojo kėlinio pradžioje pakvipo katastrofa, nes „Olimpo“ komanda padidino savo persvarą iki 17 taškų (20:37). Likus iki kėlinio pabaigos 3 min. aikštelės šeimininkams pavyko pristabdyti varžovus ir sumažinti atsilikimą iki 11 taškų (26:37). Deja, kėlinio pabaigoje aikštelėje vėl dominavo „Olimpo“ komanda. Po dviejų kėlinių Plungės krepšininkų persvara šoktelėjo iki 19 taškų (26:45).

Spurtas užgeso vos prasidėjęs

Trečiojo kėlinio pradžioje Robertas Ruzgaitis sėkmingai užbaigė keletą atakų ir, atrodė, „Guosta“ pagavo sėkmę už uodegos (30:45. Bet tai buvo tik mitas. Plungės komanda buvo agresyvesnė, greitesnė ir labai greitai savo pranašumą padidino iki 19 taškų (32:51). Tiesa, „Guostos“ krepšininkai dar bandė laikytis ir sumažino skirtumą iki 14 taškų (39:53), bet tai buvo tik laikinas džiaugsmas. Po trijų kėlinių „Olimpas“ pirmavo 22 taškų skirtumu (42:64) ir jau niekam nebekilo abejonių, kas laimės šiose rungtynėse.

Ketvirtajame kėlinyje „Guosta“ sustojo

Lemiamąjį kėlinį Stakliškių komanda prisimins kaip didžiausią savo košmarą. Svečiai smaginosi kaip galėjo, o Stakliškių komandos žaidėjai jau buvo nuleidę rankas. Kėliniui įpusėjus komandas skyrė 35 taškai (46:81), o rungtynes Plungės „Olimpo“ krepšininkai laimėjo 33 taškų skirtumu 60:93 (16:25, 10:20, 16:19, 18:29).

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti