RKL čempionato starte – dramatiška, pilna klaidų pergalė prieš „Žalgiris-3“ komandą

IMGP7179

Spalio 25 d. RKL „B“ čempionato startiniame mače Prienų „CBet-KKSC“ krepšininkai po dramatiškų įvykių rungtynių pabaigoje sugebėjo įveikti Kauno „Žalgiris-3“ komandą (73:71). Per paskutines rungtynių sekundes abiejų komandų žaidėjai sugebėjo 3 kartus sužingsniuoti. Du kartus suklydo Mantvydas Gečionis, bet paskutinė „Žalgirio-3“ ataka buvo nesėkminga ir Pauliaus Ivanausko auklėtiniai šventė pergalę.
„CBet-KKSC“ komandoje 25 taškus pelnė Arnas Tilindė (6 atkovoti kamuoliai), 17 pridėjo Ernestas Mankauskas (6 klaidos), 15 – Mantvydas Gečionis (5 klaidos).

Pirmajame kėlinyje geriau sužaidė svečiai iš Kauno (16:21). Antrojo kėlinio pradžioje skirtumas tarp komandų padidėjo iki 10 (16:26). Tiesa, aikštelės šeimininkai tolimais metimais sugebėjo išsikapanoti iš šios žaidybinės duobės (34:30). Bet po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus (38:38).

Po didžiosios pertraukos rungtynėse ramybės nepadaugėjo. Trečiajame kėlinyje aikštelės šeimininkai pakartojo antrojo kėlinio spurtą ir įgijo 12 taškų persvarą (52:40). Bet po trijų kėlinių skirtumas sumažėjo iki 9 taškų (57:48).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje kauniečiai iškart sumažino Prienų komandos persvarą iki 3 taškų (57:54).  Ir nors Pauliaus Ivanausko auklėtiniai atkūrė 9 taškų pranašumą (63:54), likus iki rungtynių pabaigos apie 4,5 min. priekyje jau buvo kauniečiai (63:64).

Iš žaidimo taškas į tašką pirmieji iššoko prieniškiai – paskutinėmis rungtynių sekundėmis įgijo 5 taškų persvarą (73:68). Kauniečiai įsūdė tritaškį (73:71), bet tai ir buvo jų paskutiniai taškai.