„Stakliškių“ krepšininkai pralaimėjimu pradėjo RKL ketvirtfinalio seriją

IMGP6903Kovo 15 d. „Stakliškių“ krepšininkai Prienų arenoje žaidė pirmąsias RKL „B“ diviziono atkrintamųjų varžybų ketvirtfinalio rungtynes su Šilalės „Lūšies“ komanda.

Deja, ketvirtfinalio serijos iki dviejų pergalių startas nebuvo sėkmingas ir po permainingos kovos Rolando Žaldario kariauna turėjo pripažinti varžovų pranašumą (81:89).
Rungtynėse dažniau pirmavo svečiai iš Šilalės. „Stakliškių“ komandai retkarčiais pavykdavo perimti iniciatyvą, bet tik trumpam laikui.

Rungtynės prasidėjo netaikliais abiejų komandų metimais. Kėliniui įpusėjus rezultatas buvo lygus (4:4). Antroje kėlinio pusėje svečiai iš Šilalės pirmieji įėjo į žaidimo ritmą ir įgijo 6 taškų persvarą (6:12), o kėlinio pabaigoje skirtumas tarp komandų siekė 7 taškus (9:16). Simono Januškio tritaškis paskutinėmis kėlinio sekundėmis sumažino „Stakliškių“ komandos taškų deficitą iki 4 taškų (12:16).

Antrojo kėlinio pradžioje R. Žaldario kariaunai pavyko ne tik išlyginti rezultatą (20:20), bet ir po S. Januškio tritaškio persverti jį savo naudai (23:22). Deja, po sėkmingos kėlinio pradžios „Stakliškių“ komandos laukė „juodoji skylė“. Varžovai laimėjo 1,5 min. atkarpą 10:0 ir įgijo 9 taškų pranašumą (23:32). Tiesa, „Stakliškių“ komanda sugebėjo pristabdyti įsibėgėjusius svečius ir po dviejų kėlinių komandas skyrė tie patys 4 taškai (34:38).

Kaip ir antrajame kėlinyje, trečiąjį aikštelės šeimininkai pradėjo galingu spurtu – 3,5 min. atkarpą buvo laimėta rezultatu 11:4 (45:42). Bet šis blykstelėjimas nepadėjo perimti iniciatyvos. „Lūšies“ krepšininkai labai greitai panaikino taškų deficitą ir įgijo 7 taškų pranašumą (45:52). R. Žaldaro auklėtiniai vėl sužaidė neblogą atkarpą ir po Tautvydo Švedo ir Mariaus Nenartavičiaus taiklių metimų persvėrė rezultatą savo naudai (57:55). Deja, išlaikyti iniciatyvą eilinį kartą nepavyko. Svečiai iš Šilalės laimėjo paskutinę kėlinio minutę 8:0 ir po trijų kėlinių pirmavo 6 taškais (57:63).

Ketvirtajame kėlinyje vėl pasikartojo dviejų pastarųjų kėlinių scenarijus. „Stakliškių“ komanda per pirmąsias 2,5 kėlinio minutes pasivijo varžovus (65:65). Bet jėgų persverti rezultatą savo naudai ir diktuoti rungtynių sąlygas jau nebuvo.  Varžovai persvėrė rezultatą (65:71) ir nepaleido iniciatyvos iki rungtynių pabaigos. Visi „Stakliškių“ komandos bandymai pakeisti situaciją aikštelėje nebuvo vaisingi. „Lūšies“ krepšininkai išlaikė saugią persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu 89:81.

„Stakliškių“ komandai Marius Nenartavičius pelnė  21 tašką  ir atkovojo 11 kamuolių. Tomo Čerkunovo sąskaitoje 16 taškų (12), Armino Šaulio – 15, Simono Jaunuškio -12.

RKL „B“ divizionas. Ketvirtfinalis: „Stakliškės“ – „Lūšis“ (Šilalė) 81:89 (12:16, 22:22, 23:25, 24:26)