•  

     

     

     

Ritmas, dinamika, kerinčios šypsenos – šokančių merginų vizitinė kortelė

Kai krepšinio komanda „Prienai“ žaidžia namų rungtynes, sirgalius džiugina ne tik labai geras krepšininkų žaidimas, bet ir klubo šokėjų pasirodymai, kurie sulaukia ovacijų ne tik iš „Prienų“, bet ir varžovų sirgalių.
Šokėjų grupės vadovė Akvilė Švedaitė, kuri studijuoja LSU ir yra pasirinkusi šokio specializaciją, teigė, jog šiuo metu grupėje šoka merginos iš Stakliškių, Prienų, Birštono, Kunigiškių ir Kauno.
Ir nors, pasak jos, pradžia buvo komplikuota, dabar viskas sudėliota į vietas ir vyksta intensyvus procesas.


„Į savo hobį žiūrime labai rimtai. Repeticijų procesas prasideda nuo gero apšilimo ir tik paskui naujų judesių mokymas ir senų šokių „šlifavimas“. Šiame sezone šokame 3 naujus šokius ir keletą iš praeitų sezonų repertuaro. Atėjo laikas sukurti naujų, su dar neišbandytų judesių gama. Šiam kūrybiniam procesui bus panaudotas laikotarpis tarp Kalėdų ir Trijų Karalių švenčių“, – pasakojo Akvilė.
Pasak grupės lyderės, šokis turi būti patrauklus ne tik choreografija, bet ir gražiai atrodyti vizualiai. Akvilės teigimu, rūbus merginos modeliuoja pačios, parenka medžiagas, ieško savo stiliaus.


„Kitais metais tikrai bus naujovių ir naujų ritmingų, pilnų dinamikos ir estetiškai gražių pasirodymų“, – įsitikinusi Akvilė.
Merginos įrodė, jog kruopščiu darbu galima daug pasiekti. Ir tai faktas, nes grupės pasirodymai patinka įvairių renginių žiūrovams, nes merginos šoka ne tik per krepšinio varžybas.
Grupė dar neturi pavadinimo, bet ieško originalaus ir įsimintino. Jei manote, jog būtent jūsų pasiūlytas pavadinimas gali tapti grupės vizitine kortele, rašykite portalo redakcijai, komentuokite. Visi jūsų geranoriški ir pozityvūs pasiūlymai bus priimti. O galutinį sprendimą priims grupės merginos arba tie, kuriems tai bus patikėta padaryti.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti