„Ringis“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą AAFF salės futbolo čempionate

944668_471397936381523_6714214640346765701_n (1)

Sausio 17 d. Varėnoje vykęs IV AAFF salės futbolo čempionato turas buvo nesėkmingas Balbieriškio „Ringio“ futbolininkams. Mūsų kraštiečiai 2:4 (0:2) turėjo pripažinti „TVM-Merkio“ pranašumą.
Tiesa, prieš rungtynes paaiškėjo, jog dėl nugaros traumos komandai negalės padėti pagrindinis vartininkas Gytis Aliuškevičius.

Nuo pat pirmųjų mačo minučių „Ringio“ futbolininkai atakavo varžovus, bet Balbieriškio komandos puolimas strigo varžovų gynybos gniaužtuose. Deja, Remigijus Gaižius  nesugebėjo pasinaudoti 100 % proga pelnyti įvartį, o varžovų surengta kontrataka pasibaigė sėkmingai (0:1). „Ringio“ futbolininkai tęsė varžovų vartų šturmą, bet vėl sužaidė neapdairiai ir praleido antrąjį įvartį (0:2).

Antrojo kėlinio pirmoje pusėje „Ringis“ eilinį kartą pakilo į „TVM-Merkio“ komandos vartų šturmą, bet vėl šaudė „tuščiais šoviniais“. Varžovai kėlinio viduryje įmušė dar du įvarčius ir pirmavo rezultatu 0:4.

Po geros šalto dušo porcijos „Ringio“ futbolininkai pradėjo lemiamą varžovų vartų šturmą ir po Virmanto Šabasevičiaus taiklaus smūgio sušvelnino rezultatą (1:4). Situaciją aikštėje galėjo pagerinti ir Rimvydas Iškauskas, bet jo smūgiuotas kamuolys pataikė į skersinį.
Bet po kelių atakų kamuolys atsidūrė Varėnos komandos vartuose (2:4, Donatas Dainauskas).

Ir nors atakos tęsiasi, jos galutiniam rezultatui įtakos neturėjo. „Ringis“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą, bet su trimis pergalėmis užima trečiąją vietą „B“ pogrupyje.