„Ringis“ antrajame kėlinyje parbloškė „Scapa-Stadiono“ futbolininkus

_IGP4826

Rugsėjo 30 d. Paprienės stadione buvo sužaistos perkeltos iš VIII turo PFL čempionato rungtynės tarp Balbieriškio „Ringio“ ir Prienų „Scapa-Stadiono“ komandų.

Pirmąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo „Ringio“ komanda ir savo pranašumą realizavo tiksliu smūgiu (1:0).

_IGP4778

Tiesa, kėlinio pabaigoje „Scapa-Stadiono“ komandos žaidėjas Mindaugas Barauskas gražiu smūgiu išlygino rezultatą (1:1).

Antrojo kėlinio pradžioje Prienų komandos žaidėjas suklydo perduodamas kamuolį savo komandos vartininkui. „Ringio“ žaidėjas Aurimas Kurapka pirmas atsidūrė  prie kamuolio, kuris riedėjo į vartus, ir pagreitino jo atsidūrimą juose (2:1).

Praleistas įvartis neigiamai paveikė „Scapa-Stadiono“ futbolininkų žaidimą. „Ringio“ komanda įmušė dar 3 įvarčius ir laimėjo rungtynes rezultatu 5:1.

Tai jau antroji Balbieriškio komandos rezultatyvi pergalė. „Ringis“ pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą.