Respublikinių „Plento dviračių Taurė 2013“ varžybų pirmas etapas vyks Birštone

Gelbėkit vaikus

Balandžio 28 d. pirmą kartą Birštone vyks Plento dviračių Taurė 2013 varžybų etapas.

Pagrindinės lenktynės (16 ratų distancija) prasidės 12 val. ir jų apdovanojimai preliminariai įvyks 14.30 val., o mėgėjų lenktynės (8 ratų distancija) prasidės 15.30 – 17 val. ir apdovanojimai preliminariai vyks 17.30 val. Plento dviračių Taurė 2013 varžybų etapo Birštone nugalėtojus sveikins ir Birštono mero taurę įteiks Savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė.

Neilga, judri 5 km ilgio trasa Birštono kurorte yra tinkama visiems dviračių mėgėjams. Kiekvienas dalyvis gali pasirinkti trumpą distanciją – 8 ratus (40 km) ar pilną distanciją – 16 ratų (80 km).
Plento dviračių Taurė 2013 varžybų etape Birštone bus asmeninė ir komandinė įskaitos. Varžybų metu bus vertinami ir apdovanojami absoliutūs ir savo amžiaus grupių nugalėtojai, Sporto ir Tautos grupių komandos.

Respublikiniame renginyje – Plento dviračių Taurė 2013 – dalyvaus ir dviračių sporto profesionalai, ir mėgėjai. Varžybų metu bus daug sportinio azarto, įsimintinų akimirkų bei geros nuotaikos. Trasoje laukiami žiūrovai ir sirgaliai, nes stebėti dviračių lenktynes taip pat smagu, kaip ir jose važiuoti. Atvažiuokite į Birštoną su savo draugų, bendradarbių ar bičiulių komanda ir unikalios kurorto gamtos apsuptyje patirkite nepakartojamus įspūdžius.
Birštono savivaldybės informacija

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti