•  

   

   

   

   

Rajono šventė dar tik bus, bet nugalėtojai jau pasveikinti šalies „Metų ūkio“ šventėje

metu ukisGruodžio 5 d. vykusioje respublikinėje „Metų ūkio“ šventėje buvo apdovanoti visų rajonų „Metų ūkio“ nugalėtojai ir prizininkai, tarp jų ir Prienų rajono ūkininkai.

Pasak Lietuvos ūkininkų sąjungos Prienų skyriaus pirmininko Martyno Butkevičiaus, rajono konkurse dalyvavo penki ūkiai iš įvairių seniūnijų. Nugalėjo, anot M. Butkevičiaus, labai gerai pasiruošęs šiam konkursui Audronės ir Alvydo Vaicekauskų ūkis iš Pakuonio seniūnijos. Antroji vieta atiteko Rasos ir Algimanto Mieliauskų ūkiui iš Balbieriškio seniūnijos. M. Butkevičius šį mišrų ūkį pavadino labai stipriu ir galingu. Treti liko ūkininkai iš Jiezno seniūnijos – Romutė ir Valdas Mazuroniai.

Prienų rajono „Metų ūkio“ šventė vyks gruodžio 12 d., 12 .00 val., Prienų sporto ir pramogų arenoje, į kurią kviečiami ne tik ūkininkai, bet ir rajono žmonės.

LŪS Prienų skyriaus pirmininkas nesureikšmina fakto, jog Prienuose „Metų ūkio“ šventė dar tik bus, nes pagrindinis renginio tikslas ne tik konkurso nugalėtojų pagerbimas, bet ir galimybė susitikti su bendraminčiais ir partneriais, išsakyti problemas valdžios atstovams, užmegzti naujus ryšius.

Taip pat skaitykite

14 komentarai

 1. :)

  Laimėjęs teismo procesą dėl neteisėto atleidimo, fizinio lavinimo mokytojas Visockas sėkmingai išstatydino iš posto tuometinį savo vadovą, Žiburio gimnazijos direktorių A.Aldakauską. Negali sakyti, kad kandidatai į mero postus taip jau nieko ir nenuveikę.

  Atsakyti
 2. to Gintas

  Kaip gi nezinote Gustaicio, Vaidogo ir Visocko „nuopelnu“? Gustaitis taip „sekmingai“ atidave Prienu silumos uki Panevezio berniukams, kad prienieciai po siai dienai moka didziausia kaina – be konkurencijos 15 metu. Vaidogas direktoriavo vos pora metu, bet „efektingai“: kiekvienam kaimui „dovanojo“ fjerverkus, abu su zmona „reme“ visus renginius (ir vis is savo asmeniniu lesu), o Jiezno gimnazijoj uz 5 milijonus gal tik viena auksta paremontavo… Visockas? Kuklesnis. Pasirupino tik savo seimos gerove. Isidarbino zmona ir save. Pradzioj labai „darbavosi“ net dviejuose etatuose, o dabar viena etata tebesisaugo… kai neteks vicemero posto sekmingai ses atgal i savivaldybes biudzeto islaikoma vieta sporto centre…

  Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti