Rajono mokinių rudens krose vyravo gera nuotaika ir noras laimėti

Spalio 3 d. vykusiame rajoniniame mokinių rudens krose mergaičių (2000-2001 m. gim.), kurios bėgo 500 m distanciją, grupėje visas tris prizines vietas užėmė „Ąžuolo“ pagrindinės mokyklos mokinės. Pirmoji distanciją įveikė Karolina Motūzaitė, antra buvo Ugnė Gelbūdaitė, trečia – Adrija Eidukaitė (bėgime dalyvavo 23 mergaitės).

Tos pačios amžiaus grupės berniukai (32 dalyviai) varžėsi 1 km distancijoje, kurią įtikinamai laimėjo Jiezno gimnazijos atstovas Kevinas Mazuronis. Antrąją vietą užėmė Pakuonio pagrindinės mokyklos mokinys Karolis Urba, trečiąją – „Revuonos“ vidurinės mokyklos atstovas Orestas Aleksynas.

1998-1999 m. gim. mergaitės (26 dalyvės) dėl nugalėtojos vardo kovojo 1000 m distancijoje. Šiame bėgime užtikrintai laimėjo Aurelija Valčiukaitė iš Pakuonio pagrindinės mokyklos. Antroji finišavo Liveta Seniūnaitė iš Šilavoto, trečiąją vietą užėmė N. Ūtos pagrindinės mokyklos mokinė Silvija Laukaitytė. Šio amžiaus grupės berniukai (30 dalyvių) dėl prizinių vietų kovojo iki paskutinių 1000 distancijos metrų. Pirmasis finišo liniją kirto Dovydas Juočys iš „Revuonos“ vidurinės mokyklos. Antrasis buvo Jonas Umbrasas iš Jiezno gimnazijos, trečiasis – Erikas Andriušis iš Veiverių T. Žilinsko gimnazijos.

1996-1997 m. gim. grupėje (17 dalyvių) Ieva Šukevičiūtė iš „Žiburio“ gimnazijos pergalę 1000 m distancijoje iškovojo finišo tiesiojoje, aplenkusi visą laiką pirmavusią Laurą Jotautaitę iš Pakuonio pagrindinės mokyklos, trečia buvo Evelina Paužaitė iš „Žiburio“ gimnazijos. Šio amžiaus grupės vaikinai (21 dalyvis) varžėsi 2000 m distancijoje. Kaip ir galima buvo tikėtis, šį bėgimą laimėjo žinomas šalyje ėjikas Tomas Pagirys iš „Žiburio“ gimnazijos. Antrąją ir trečiąją vietas taip pat užėmė žiburiečiai Deividas Ivanauskas ir Edvinas Stravinskas.

1995 m. gim. ir vyresnių grupės merginų tarpe (7 dalyvės) nepralenkiama buvo Erika Stanevičiūtė iš „Revuonos“ vidurinės mokyklos. Antrąją vietą užėmė Alma Kuliešiūtė iš Jiezno gimnazijos, trečia finišo liniją kirto Gintarė Černevičiūtė iš „Žiburio“ gimnazijos.

Vaikinų tarpe (14 dalyvių) ryškiai nugalėjo Mantas Blaževičius iš „Žiburio“ gimnazijos. Leonas Eitutis iš Veiverių T. Žilinsko gimnazijos buvo antras, trečiąją vietą iškovojo Egidijus Bajoras iš Jiezno gimnazijos.

Kroso dalyviai buvo apdovanoti Prienų KKSC diplomais.

Taip pat skaitykite

2 komentarai