Rajono krepšinio pirmenybėse paaiškėjo pusfinalio poros

 IMGP4696

kvitrina.com

Vasario 23 d. Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybėse buvo sužaistos ketvirtfinalio rungtynės, kuriose sprendėsi, kas pateks į pirmenybių pusfinalį.

Pirmajame susitikime sėkmės receptą išbandė „Stakliškių“ ir „PMVD“ komandos. Prieš rungtynes buvo prognozuojama, jog stakliškiečiai gali rimtai pasipriešinti vienam iš pirmenybių lyderių. Deja, nors rungtynės turėjo šarmo, bet „PMVD“ komanda kontroliavo mačo eigą ir sėkmingai įveikė ketvirtfinalio barjerą (52:67).

Antrosiose rungtynėse susitiko „Pušynės“ ir „Dvariuko-Sava ranga“ komandos. Šis susitikimas buvo vadinamas svarbiausiomis turo rungtynėmis. Ir mačo eiga tai patvirtino. 3 kėlinius vyko kova dėl kiekvieno kamuolio ir po trijų kėlinių komandas skyrė tik vienas taškas (74:73). Lemiamame kėlinyje sėkmingiau sužaidė „Dvariuko-Sava ranga“ komanda, laimėjusi kėlinį 10 taškų skirtumu (16:26), o kartu ir rungtynes (90:99) bei kelialapį į pusfinalį.

„Tango Pizza-Stadiono“ krepšininkai rungtynėse su „Amberio“ komanda turėjo problemų tik pirmajame kėlinyje (16:18). Vėliau jie perėmė iniciatyvą į savo rankas ir įtikinamai įveikė varžovus (73:52).

„Versmės“ komanda sudėtingoje kovoje sugebėjo įveikti su geru užtaisu žaidusius „Ringio“ krepšininkus (75:69). Pirmajame kėlinyje geriau žaidė „Ringis“ (20:25), bet Birštono krepšininkai sugebėjo perimti iniciatyvą ir išlaikyti ją iki rungtynių pabaigos (75:69).

Po ketvirtfinalio kovų susidarė tokios komandų poros: „Tango Pizza-Stadionas“ ir „Dvariukas-Sava ranga“  bei „Versmė“ ir „PMVD“.   

Dėl „Mažosios taurės“ kovos „Pušynės“, „Amberio“, „Ringio“ ir „Stakliškių“ komandos.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti