• Print  BANERIS kvitrinai 468x120 naujesnis

    LLS-Jakineviciene Palionis_480x120_ok

Rajono krepšinio pirmenybėse išaiškėjo pusfinalio dalyviai


kvitrina.com

Vasario 18 d. Prienų KKSC salėje buvo sužaistos ketverios Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ ketvirtfinalio rungtynės.
Pirmenybių lyderiai jau pirmajame kėlinyje pasiuntė varžovus į nokautą (19:5). Ir nors antrajame ir trečiajame kėliniuose žaidimas išsilygino, prieš lemiamą kėlinį komandas skyrė tie patys 14 taškų (57:43). Ketvirtajame kėlinyje „Stadiono“ krepšininkai įjungė aukštesnę pavarą ir nepaliko jokių vilčių „Pakuonio“ komandai (80:56) bei tapo pusfinalio dalyviais.


Pirmoje rungtynių pusėje sukauptas 32 taškų rezervas (58:26) leido „Stakliškių“ komandai be jokių problemų iškovoti kelialapį į pusfinalį rungtynėse su „Dvariuko“ krepšininkais (107:77).
Visiškai kitoks scenarijus susiklostė rungtynėse tarp „Žiburio“ ir „Ringio“ komandų. Pirmajame kėlinyje šiek tiek sėkmingiau sužaidė „Žiburio“ krepšininkai ir įgijo 3 taškų pranašumą (28:25). Antrasis kėlinys tapo lemiamu šioje kovoje, nes „Žiburio“ jaunimas laimėjo kėlinį 10 taškų skirtumu (27:17) ir po dviejų kėlinių susikrovė 13 taškų persvarą (55:42). Po didžiosios pertraukos žaidimas išsilygino, bet „Ringio“ komandai nepavyko perimti iniciatyvos ir „Žiburys“ šventė pergalę 16 taškų skirtumu (99:83).
Ketvirtajame susitikime, kuriame žaidė „Pušynės“ ir „Amberio“ komandos, pirmoji mačo pusė buvo apylygė. Tiesa, po pirmojo kėlinio 4 taškų persvarą (12:8) įgijusi „Pušynė“ jau neišleido iniciatyvos iš savo rankų. Po dviejų kėlinių „Pušynės“ pranašumas padidėjo iki 11 taškų (34:23). Po didžiosios pertraukos „Amberio“ krepšininkai taip ir nesurado priešnuodžių prieš „Pušynės“ puolimą ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą (53:79).
Pusfinalyje susitiks „Stadiono“ ‒ „Pušynės“ ir „Stakliškių“ ‒ „Žiburio“ komandos.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti