• prienuspauda

   

   

   

   

Rajono konservatoriai nusprendė žengti į opoziciją (papildyta)

TS-LKD partijos Prienų skyriaus taryba, atsižvelgdama į grupėse vykusias diskusijas ir priimtus sprendimus, nutarė, jog rajono savivaldybės Taryboje esantys TS-LKD partijos nariai turi pasitraukti į opoziciją. Toks sprendimas, pasak skyriaus pirmininko Kęstučio Palionio, priimtas todėl, kad valdančiai daugumai visiškai neįdomi konservatorių nuomonė ir jiems būti joje nėra prasmės.

Primename, jog konservatorius Juozas Krikštolaitis ir dabar priklauso jungtinei opozicinei frakcijai, o Rita Keturakienė neseniai perėjo į naujai sukurtą „Keturių“ frakciją, kuri save tapatina su valdančiąja dauguma.

Pagal naujienų portalo kvitrina.com informaciją, R. Keturakienė sausio 31 d. vykusiame rajono savivaldybės Tarybos posėdyje turėjo pranešti apie savo pasitraukimą į opoziciją, tačiau toks pareiškimas nebuvo paviešintas.

Opozicijos lyderė Taryboje Rima Zablackienė situaciją konservatorių stovykloje nekomentavo, bet mano, jog jei bus R. Keturakienės prašymas priimti į frakciją, tai jį svarstys. Pasak R. Zablackienės, kiekvienas Tarybos narys pats sprendžia, kur jam būti ir kaip atstovauti rinkėjams.

Jungtinės „teistvarkių“ ir liberalcentristų frakcijos Taryboje seniūno pavaduotojas Algirdas Kederys taip pat teigė, jog nesiruošia komentuoti konservatorių sprendimo, bet patikino, jog valdančioji dauguma yra stabili, nors ir neapsieita be ginčų. „Darbas vyksta pozityviai“, – konstatavo A. Kederys.

„Keturių“ frakcijos, kuriai priklauso R. Keturakienė, seniūnas Leonas Sakalavičius teigė, jog jokio oficialaus pareiškimo iš Tarybos narės, kad ji nori pasitraukti iš frakcijos, nėra, todėl kalbėti šiuo klausimu neverta. L. Sakalavičius taip pat pabrėžė, jog frakcija kol kas trauktis į opoziciją nežada. Anot buvusio krikdemo, frakcija sukurta tam, kad būtų galimybė operatyviau susirinkti ir apsispręsti dėl bendros pozicijos vienu ar kitu klausimu.

Visgi faktai rodo, jog neretai „Keturių“ frakcijos nariai turi atskirą nuomonę nuo valdančiosios koalicijos branduolio, todėl niekas nenustebtų, jei visa frakcija pereitų į opoziciją. Bet tai tik pamąstymai, nors ką gali žinoti, kas atsitiks rytoj…

Socialdemokratų frakcijos seniūnas Alvydas Vaicekauskas, kalbėdamas apie konservatorių sprendimą Taryboje pasitraukti į opoziciją, pabrėžė, jog bet koks konservatorių sprendimas įtakos dabartinei valdančiai koalicijai neturės. Esą ir dabar į Tarybą patekę TS-LKD partijos nariai balsuoja skirtingai.

Tarybos narė Rita Keturakienė naujienų portalui kvitrina.com teigė, jog, jos manymu, pirmiausiai TS-LKD partijos Prienų skyriaus vadovybė turi nutraukti pasirašytą sutartį su valdančiąja koalicija, o paskui ir ji priims atitinkamą sprendimą. Pasak Tarybos narės, dabartinė situacija stokoja korektiškumo ir garbingumo.

Paklausta, ar vykdys skyriaus tarybos sprendimą, kai oficialiai bus nutraukta TS-LKD partijos bendradarbiavimo su valdančiąja koalicija sutartis, atsakė, jog iki šiol visada vadovavosi partijos sprendimais.

Taip pat skaitykite

19 komentarai

 1. to K.Palionis

  Kestuti ,ko pyksti ,juk nesusitvarkai su savo pareigom ,cia reik buti visai kvailam kad to nepastebeti.Pripazink kad taip taip yra is tiesu ,nors tiesa ir karti,savivaldos rinkimus laimejote ,gavote 3 vietas ir kas is to jei jus visi skirtingose frakcijose,nemoki tu su zmonemis dirbti ,saugai tik savo kaili ……….
  partietis is Jiezno

  Atsakyti
 2. K.Palionis

  Ačiū visiems, kuriems taip parūpo TS-LKD. Mieli anonimai, mūsų partijos skyrius buvo, yra ir bus. Sėkmės jums tvarkytis patiems su savimi, o mes kaip jau nors… beje, gražiai pasnigo, šiukšles paslėpė. Pozityvui linkiu sėkmės.

  Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti