Varžybų „Greiti ir vikrūs” pereinamoji taurė iškeliavo į Veiverius

Gelbėkit vaikus

IMGP8366

Vilija Čiapaitė

Prienų „Ąžuolo” pagrindinėje mokykloje šiais metais vyko tradicinės rajoninės 3–4 klasių mokinių varžybos „Greiti ir vikrūs“. Jose dalyvavo 11 rajono mokyklų mokiniai.

Į renginį atvyko Prienų r. savivaldybės administracijos atstovai, mokyklų mokytojai ir, be abejo, sirgaliai.

Burtų keliu kiekviena komanda išsitraukė eilės numerį dalyvauti estafetėse.

Mokytojų-teisėjų komanda turėjo tiksliai nustatyti besivaržančiųjų laiką ir stebėti, kad rungtys būtų atliekamos teisingai.

IMGP8359

Komandos turėjo varžytis 5 estafetėse.

Pirmoji rungtis – „Bulvių sodinimas”, kuomet komanda padalijama į dvi grupes. Pirmosios grupelės dalyvis turi iš maišelio išimti teniso kamuoliuką ir padėti į lanko vidurį. Jų buvo 3. Dalyvio bėgimas baigtas, kai kamuoliukai sudėti į lankus ir apibėgęs komandos grupelę maišelį perduoda sekančiam, kuris turi bėgdamas atgalios surinkti kamuoliukus.

IMGP8347

Antroji rungtis – „Lankai”. Komanda taip pat padalijama į dvi grupes ir pirmieji turi pribėgę per save permesti lankus. Šį pratimą reikia padaryti su 2 lankais.

Trečioji rungtis – „Gimnastikos kamuolio ridenimas”. Po signalo kamuolys ridenamas per nustatytą atstumą. Apridenamas per laukiančių savo eilės vorelę vaikų.

Ketvirtoji – „Šuoliai per kliūtis”. Keturi 30X50 barjeriukai, per kuriuos estafetės dalyvis turi bėgdamas peršokti ir apibėgęs laukiančių eilės vorelę perduoti estafetę sekančiam.

Penktoji – „Kas greitesnis”. Bėgimas su estafetės lazdele.

Rungčių metu dalyviai buvo labai sumanūs ir stengėsi užduotis atlikti teisingai. Kai kam pakišo koją už lanko ribų iššokęs kamuoliukas, kitiems lankai tarsi atgijo, tretiems barjeriukai tiesiog užkliūdavo. Tačiau azartas ir laimėjimų šūksniai kitiems tarsi duodavo antrą kvėpavimą. Su savo komandomis atvykę mokytojai negailėjo padrąsinančių šūksnių.

Ir štai, visos rungtys įveiktos!

Pereinamoji taurė iškeliavo į Veiverių T. Žilinsko gimnaziją. Antroji vieta atiteko „Ąžuolo” pagrindinei mokyklai, o trečiąja džiaugėsi Išlaužo pagrindinės mokyklos jaunieji sportininkai. Kiekviena komanda gavo rėmėjų dovanas, o krepšinio kamuolius – pirmųjų trijų vietų nugalėtojai.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti