Puikus prizų derlius Jiezno kultūrizmo klube „Uola“

14991024_1168280003220011_3805697158564103627_o

Dalyvavimas rudens varžybose ir čempionatuose Jiezno kultūrizmo klubo atstovams buvo vėl derlingas prizinėmis vietomis. Kaip pasakojo klubo vadovas, treneris ir veteranų varžybų prizininkas Vytautas Sadauskas, šiemet džiaugtis ir didžiuotis Jiezno sportininkų pasiekimais reikia iš visos širdies, nes įveiktos ypač svarbios aukštumos.

Štai, spalio 29 d. Vilniuje vykusiose varžybose „Lietuvos taurė“ jieznietė Evelina Sadauskaitė „Miss Figūra“ kategorijoje užėmė 2-ąją vietą. Savo galimybes kuo geriausiai pademonstravo ir jaunasis Jonas Umbrasas, kuris šiose varžybose kategorijoje iki 19 m. buvo pirmas ir gavo teisę dalyvauti vyresniųjų – iki 23 m. – kategorijoje. Čia jis taip pat nepadarė gėdos nei sau, nei treneriui – užėmė 2-ąją vietą.

Lapkričio 5 d. jiezniečiai dalyvavo Tarptautiniame turnyre „Baltijos čempionatas“. Čia Evelina Sadauskaitė „Miss bikini“ kategorijoje užėmė 2-ąją vietą, o Jonas Umbrasas kategorijoje iki 19 m. buvo pirmas, iki 23 m. – antras.

Salaspilyje lapkričio 13 d. vykusiame atvirajame Latvijos čempionate Jonas Umbrasas nedalyvavo dėl patirtos traumos. Vaikinas baigia išgyti ir kaupia jėgas kitų metų varžyboms. O Evelina Sadauskaitė ir vėl pasirodė labai gerai – „Miss Shape“ kategorijoje tarp moterų ji užėmė 2-ąją vietą.

Tačiau aukščiausi įvertinimai Evelinai teko lapkričio 19 d. Norvegijoje, Larviko mieste vykusiame UPBF Pasaulio čempionate. Ji užėmė 1-ąją vietą „Fitness Beauties“ kategorijoje ir taip pat tapo absoliučia jos nugalėtoja (Overall Winner). Pasak Vytauto Sadausko, šis pasiekimas rodo, kad mokinė jau visa galva pralenkė trenerį ir tėtį (viename asmenyje), ir tai labai džiugu.

Reikia manyti, kad mokinių pasiekimai trenerį ne tik džiugina, bet ir kelia jo paties vertę tarp kitų, nes spalio 29 d. Vytautas Sadauskas „Lietuvos taurės“ varžybose užėmė 2-ąją vietą tarp geriausiųjų trenerių, o lapkričio 5 d. Tarptautiniame turnyre „Baltijos čempionatas“ – 3-iąją.

Tačiau vien tik trenerio darbu ir veteranų varžybomis pats Vytautas apsiriboti nemano. Jo planuose – dalyvavimas komerciniuose turnyruose, į kuriuos kviečiami tik tituluoti sportininkai. Tad pasitempti, pasiruošti ir, žinoma, sukaupti lėšų tam reikės nemažai.

Evelinai, Vytautui ir Jonui pasiruošti varžyboms, turnyrams ir čempionatams prisireikia daug laiko, dar daugiau jėgų ir dvasios stiprybės. Šių dalykų jiezniečiai tikrai negaili ir nestokoja, tačiau lėšas išvykoms į varžybas sukaupti jau sunkiau. Pagrindinis, nuolatinis ir pats patikimiausias jų rėmėjas – Aušra Sadauskienė ir jos individualios įmonės pajamos. Džiugu, kad perspektyvius ir prizus savo kraštui iškovojančius žmones parėmė ir Prienų rajono savivaldybė, taip pat Seimo narys Andrius Palionis ir jo padėjėjas, Tarybos narys, kraštietis Arūnas Vaidogas. Reikalinga ir labai juntama ir verslininkų parama – UAB „Renvila“ (gen. direktorius Renatas Aleknavičius), UAB „Dalvytra“, UAB „Janolex“. Kiekvienam iš rėmėjų klubo vadovas Vytautas Sadauskas yra labai dėkingas už pagalbą sportininkams, kurie aukoja sveikatą ir jėgas gimtojo krašto garbei.