•  

     

     

     

     

Prienuose pirmą kartą surengtame smiginio turnyre triumfavo Darius Labanauskas ir Kornelija Lušaitė 

IMGP6297

kvitrina.com

Lapkričio 17 d. Prienų sporto arenoje šeimininkavo ne krepšinis, o smiginis. Į Prienus susirinko geriausieji Lietuvos smiginio meistrai, taip pat Baltarusijos, Latvijos ir Olandijos šalių atstovai.

IMGP5448

Turnyro atidarymo ceremonijoje buvo pasidžiaugta dalyvių gausa (per šimtą), pagerbtas smiginio Prienuose puoselėtojas Stasys Bendinskas.

Varžybos vyko trijose grupėse: vyrų (84 dalyviai), moterų (15), jaunimo (7). Pasak turnyro vyr. teisėjos Sandros Rimkevičiūtės, pusmečio pasiruošimas virto aukšto lygio varžybomis, kurios vyko prie 25 taikinių.

IMGP6270

 

Nuo pusfinalio kovas varžybose filmavo Delfi televizija.

https://www.facebook.com/LithuaniaDartsFederation/videos/709366702778999/

IMGP6067

Jaunimo grupėje nugalėjo Milda Zdanauskaitė, kuri finale įveikė Matą Barauską.

IMGP6152

Moterų grupėje į finalą prasimušė Kornelija Lušaitė ir Sandra Rimkevičiūtė.  Kornelija iškart išsiveržė į priekį, Sandra bandė vytis ir laimėjo keletą legų, bet pergalingą legą laimėjo Kornelija ir tapo turnyro nugalėtoja.

IMGP6213

Vyrų grupėje be paslydimų iki finalo pirmas nužingsniavo Darius Labanauskas, įveikęs Tomą Sparauską. Antrajame pusfinalyje susitiko Mindaugas Barauskas ir Aigars Strėlis. Prieniškis geriau pradėjo dvikovą ir iškart laimėjo du legus. Aigars išlygino rezultatą (2:2), Mindaugas vėl išėjo į priekį (3:2). Bet du kitus legus laimėjęs latvis (3:4) nužingsniavo į finalą.

Finale užtikrintai laimėjo Darius Labanauskas.

IMGP6091

Paguodos turnyrus laimėjo Irena Bauze (Latvija) ir Artūras Dunda iš Elektrėnų.

IMGP6053

Tai buvo pirmasis reitinginis turnyras, organizuotas Prienuose. Darts (smiginio) federacijos prezidentas Donatas Matijoška pasakė, jog turnyro organizatoriai pasirodė puikiai. Tokią pat nuomonę išsakė ir turnyro nugalėtojas Darius Labanauskas.

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti