Prienuose krito ir „Neptūnas“

Gelbėkit vaikus

Spalio 23 d. Prienų sporto arenoje įvyko ilgai lauktos rungtynės tarp „Prienų“ ir Klaipėdos „Neptūno“ komandų.
Deja, rimtos kovos susirinkę arenoje žiūrovai taip ir neišvydo. Aikštelės šeimininkai nuo pirmų minučių paėmė iniciatyvą į savo rankas ir neišleido iki rungtynių pabaigos.
Po pirmojo kėlinio „Prienų“ komanda pirmavo 6 taškais (21:15), po dviejų jau turėjo 17 taškų pranašumą. Trečiojo kėlinio pradžioje „Neptūno“ krepšininkai sumažino atsilikimą iki 11 taškų (55:44), bet aikštelės šeimininkai atsakė dar galingesniu spurtu ir po trijų kėlinių turėjo 22 taškų pranašumą (71:49).

Ketvirtame kėlinyje jau vyko apylygė kova, bet „Prienai“ laimėjo ir ją (21:20), o kartu ir rungtynes (92:69).
Vėl aikštelės šeimininkų gretose nesulaikomas buvo Gediminas Orelik, kuris pelnė 25 taškus. 15 taškų Gintaro Kadžiulio sąskaitoje, po 11 pelnė Žygimantas Janavičius ir Arminas Urbutis. Siim Sanders Vene atkovojo 10 kamuolių.

„Dar viena įspūdinga „Prienų“ komandos pergalė“ , – taip apie gerą komandos  žaidimą naujienų portalui kvitrina.com sakė ir „Prienų“ treneris Mindaugas Arlauskas.

„Galiu nuoširdžiai pasakyti, jog rezultatas tikrai geras. Mus tenkina, manau, jis tenkina ir komandos sirgalius. Pasiaukojančiai gera gynyba bei tinkamas nusiteikimas rodė, jog vyrai išėjo laimėti. Užsivedimas buvo aukščiausio lygio. Nemeluosiu, jog prieš rungtynes jautėsi įtampa, bet rungtynės parodė, jog  turime gerą potencialą ir pasidžiaugti tokia pergale būtina. Stebėti tokį komandos žaidimą buvo miela širdžiai. Ačiū vyrams už gerą krepšinį“, – pasakojo legendinio „Žalgirio“ žaidėjas.

Treneris taip pat mano, jog šiose rungtynėse „Prienų“ trenerių štabas pranoko varžovų strategus.

„Neptūno“ treneris Kazys Maksvytis, lyg juokaudamas, o gal iš nusivylimo pasakė, jog tiesiog nekenčia V. Šeškaus, bei pripažino, jog „Prienai“ neabejotinai buvo stipresni.

„Vertinu savo komandos žaidimą labai prastai, nes, kai pralaimi virš 20 taškų, ieškoti  pasiteisinimo neverta. „Prienai“ jau trečią sezoną žaidžia su tuo pačiu treneriu ir išsaugojo komandos branduolį, o mūsų komanda tik ieško savo žaidimo. Varžovai propaguoja lengvą, nestandartinį žaidimą. Laimėti prieš Europos taurėje dalyvaujančią komandą, kurioje visi, įskaitant ir didelius, pataiko tritaškius, sudėtinga. Šiandien „Prienai“ buvo stipresni ir neabejotinai yra vieni favoritų kovoje dėl trečiosios vietos“, – mintimis dalinosi „Neptūno“ vyr. treneris.

„Prienų“ strategas Virginijus Šeškus pabrėžė, jog „Neptūno“ komanda, kuri žaidžia VTB lygoje, yra labai pajėgi ir pagal sudėtį yra aiški favoritė kovoje dėl trečios vietos.

„Pripažįstu, jog prieš rungtynes buvo šioks toks ažiotažas. Žaidėjų nuteikinėti nereikėjo, nes visi degė noru įveikti varžovą. Net kai buvo 25 taškų skirtumas vyrai nemažino apsukų ir žaidė iš visų jėgų. Mes rimtai ruošiamės žaidimui prieš varžovus. Komandoje yra keletas atraminių žaidėjų, kuriems leidžiu ir gynyboje improvizuoti. Būtent tokie veiksmai šiandien pasiteisino, kas bus kitose rungtynėse sunku pasakyti. Šiame sezone norinčių užimti trečiąją vietą yra ne vienas ir ne du, o žymiai daugiau. Šiandien mes buvome stipresni“, – tvirtino V. Šeškus.

Krepšinio klubo „Prienai“ prezidentas Naglis Jaruševičius teigė, jog pergalė prieš komandą, kuri įvardijama pagrindine favorite kovoje dėl trečios vietos, tikrai pamalonino širdį: „Tai buvo vienas svarbiausių mačų čempionate, nes „Neptūnas“ – pagrindinis mūsų varžovas kovoje dėl prizinės vietos, nors negalime nurašyti nei Utenos, nei Šiaulių, nei Panevėžio, nei Pasvalio komandų“.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti