Prienuose kovą dėl mero posto tęs A. Vaicekauskas ir L. Jakinevičienė

svet_2  1_Vaicekauskas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pagal VRK pateiktus duomenis, Prienų rajono savivaldybės rinkimų apygardoje pirmajame ture meras nebuvo išrinktas. Daugiausiai balsų surinko ir į antrąjį etapą pateko

socialdemokratas Alvydas Vaicekauskas (2350 balsai) ir „tvarkietė“ Loreta Jakinevičienė (1971).

Šalia išrinktojo dvejeto liko Egidijus Visockas (1787).
Kiti kandidatai atsiliko labiau. Arūnas Vaidogas gavo 1264 balsų, Gintautas Bartulis -1132, Algis Marcinkevičius -1081, Juozas Krikštolaitis – 825, Jonas Vilionis -820, Rima Zablackienė -653, Antanas Gustaitis -447.
Primename, jog  antrasis rinkimų balsavimo turas dėl mero posto vyks kovo 15 d.

Taip pat skaitykite

22 komentarai

  1. Rita

    Ne į grožio konkursą eina, o į mero rinkimus. Kaip gali moteris šypsotis, galva užimta ne mintimis apie pramogas. O bendradarbės tik geru žodžiu mini ir minės. Neužsiima populizmu, nežada ko negalės padaryti ir su visa atsakomybe , ryžtingumu ir energija imasi naujų darbų. Kritinėse situacijose geba susikaupti ir sutelkti kolektyvą. Jos oponentams pasidarė neramu nes per daug giliai kapsto moteris. Nepatikliems siūlau internete pasižiūrėti tarybos posėdžių transliacijas. Pamatysite kas rajono labui dirba, kas sau ir partiečiams, kas tik pasėdi tyliai šalia mero, o paskui po Prienus blaškosi ir vaizduoja kovotoją už paprastus žmones. Sėkmės Loreta.