•  

     

     

     

Prienuose iškilmingai atidarytas baseinas, kurio idėja gimė prieš 21 metus

IMGP8096


Jonas Kavaliauskas
kvitrina.com

Rugsėjo 8 d. Prienuose iškilmingai buvo atidarytas keturių takelių 25 m baseinas bei kitos vandens ir pirčių erdvės. Ceremonijoje dalyvavo Seimo narys Andrius Palionis, Prienų rajono savivaldybės vadovai ir kitų organizacijų atstovai, kaimyninių savivaldybių merai bei visuomenės atstovai.

IMGP7490

Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas padėkojo visiems, kas prisidėjo prie baseino atsiradimo. Išskirtinės padėkos iš mero sulaukė Seimo narys Andrius Palionis, kuris prisidėjo prie finansavimo išteklių paieškų.

IMGP7610

Pats Andrius Palionis, sveikindamas su baseino atidarymu, priminė, jog pirmajam idėja pastatyti Prienuose areną su baseinu buvo kilusi Juozui Palioniui, kuris tuo metu buvo KK „Prienai“ prezidentas, kraštiečių išrinktas į Seimą. Nuo idėjos gimimo iki įgyvendinimo praėjo 21 metai.

IMGP7828

Penkiakovininkė Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė pasidžiaugė, jog nedideliuose miesteliuose atidaromi baseinai. Žinoma sportininkė palinkėjo visiems gero vandens ir pasidžiaugė, jog atsirado dar viena vieta, kur galėtų treniruotis penkiakovininkai.

Portalo žiniomis, plaukimo grupės jau užpildytos, o antrokai ir trečiokai bus nuolat mokami plaukti. Vandens pramogų centre suras užsiėmimų ir suaugusieji.

IMGP7867

Prienų sporto centro baseine plaukti mokysis ir Kauno rajono savivaldybės antrokai. Be pagrindinio keturių takų baseino, centre dar yra ir kitos vandens procedūrų erdvės, kurios skirtos vaikams ir vandens masažams. Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos viceministras Linas Obcarskas pasidžiaugė, jog nauji mokslo metai Prienuose prasidėjo tokiu reikšmingu įvykiu – baseino atidarymu.

IMGP7735

Lietuvos plaukimo federacijos generalinis sekretorius Emilis Vaitkaitis palinkėjo prieniškiams po 10 metų užauginti olimpiečius.

Susirinkusieji buvo supažindinti su plaukimo stiliais, kurias demonstravo žinomi šalyje plaukikai, apžiūrėjo baseiną ir pirčių erdves.

IMGP8118

Baseiną, kaip ir visa Prienų sporto centro infrastruktūrą, statė generalinis rangovas UAB „Rūdupis“.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti