Prienų „Stihl“ komandai naujos namų sienos nepadėjo

IMGP6781Lapkričio 29 d. pirmą kartą Prienų sporto ir pramogų arenoje karaliavo jo didenybė futbolas.

Arena taip pat pirmą kartą tapo namų aikštele Prienų „Stihl“ komandai, kurios sudėtyje debiutavo ir prieniškis Adas Golmanas. Tai antras mūsų krašto futbolininkas, žaidžiantis aukščiausioje salės futbolo šalies lygoje. Kitai, „A“ lygos komandai atstovauja Donatas Bendinskas.

Deja, „Stihl“ komandai naujos namų sienos nepadėjo įveikti Panevėžio „Baltijos“ komandos.
Mačo baigtis tapo aiški jau po pirmojo kėlinio, kurį svečiai iš Panevėžio laimėjo keturių įvarčių skirtumu (1:5).

Jau pirmojo kėlinio pradžioje „Baltijos“ futbolininkai išsiveržė į priekį (0:2). „Stihl“ komandos viltys atgimė, kai įvartį pelnė D. Stradalovas (1:2). Deja, proveržis nepavyko. „Baltijos“ futbolininkai tiesiog sužaidė geriau.
Antrajame kėlinyje situacija pasikeitė. Prienų komanda daugiau atakavo, bet panevėžiečiai, turėdami tokią persvarą, žaidė ramiai ir neleido „Stihl“ komandai įsižaisti. Tiesa, rungtynių pabaigoje dar vienas įvartis atsidūrė „Baltijos“ vartuose (2:5). Bet tik tiek.