Prienų seniūnijos seniūne vėl pasirinkta Janina Armonienė

Gelbėkit vaikus

unnamed

kvitrina.com

Birželio 17 d. Prienų rajono savivaldybėje vyko pakartotinė atranka į Prienų seniūnijos seniūno pareigas, kurioje dalyvavo du pretendentai (Janina Armonienė, Vilius Nalivaika), geriausiai pasirodę atrankoje Vilniuje. Portalo kvitrina.com žiniomis, po šios atrankos antrą kartą į Prienų seniūnijos seniūno pareigas buvo atrinkta dar gruodžio mėnesį į šias pareigas paskirta Janina Armonienė. 

Atrankos vadovas Prienų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Algis Marcinkevičius naujienų portalui pateikė pagrindimą, kodėl buvo pasirinkta būtent Janina Armonienė. Anot jo, „Pretendentė savo argumentais įtikino, kad išmano kaip diegti, skleisti įstaigos misiją, viziją, vertybes, gebės iškelti sau aiškius tikslus ir sieks juos įgyvendinti bei motyvuos to siekti darbuotojus ir seniūnijos gyventojus. Pretendentė žino Prienų rajono savivaldybės prioritetus, išmano, kaip juos panaudoti siekiant įstaigos strateginių tikslų ir Prienų seniūnijos veiklos, atsižvelgiant į jos specifiką, efektyvaus įgyvendinimo“.
Prieš atranką kitas pretendentas, i
lgametis Vilniaus savivaldybės administracijos darbuotojas Vilius Nalivaika sakė, „… jog pretenduoja į Prienų seniūnijos seniūno pareigas, nes mato geras veiklos galimybes“. 

Primename, jog V. Nalivaika, gruodį priimtą Prienų rajono savivaldybės administracijos direktorės Jūratės Zailskienės sprendimą pasirinkti į seniūno pareigas Janiną Armonienę, apskundė teismui. Jo skundas buvo patenkintas, todėl buvo surengta pakartotinė atranka.  

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti