Prienų rajono Savivaldybės taryba išklausė krepšinio klubo „Prienai“ veiklos ataskaitą ir pažadėjo, jog parama klubui 2019/2020 m. sezone nesumažės

Gelbėkit vaikus
Direktorius Adomas Kubilius pristatė Tarybos narams krepšinio  klubo „Prienai“ veiklos ataskaitą už 2018/2019 metus.

Direktorius Adomas Kubilius pristatė Tarybos narams krepšinio klubo „Prienai“ veiklos ataskaitą už 2018/2019 metus.

Karolis Urba

Birželio 27 d. Prienų rajono Savivaldybės tarybos nariai išklausė krepšinio klubo „Prienai“ veiklos ataskaitą už 2018/2019 m. sezoną. Ją pristatė klubo direktorius Adomas Kubilius.

2018/2019 m. reguliariajame sezone klubo komanda „SkyCop“ užėmė septintąją vietą ir solidžiai sužaidė ketvirtfinalio seriją su Klaipėdos „Neptūnu“. Pasak A. Kubiliaus, klubui pavyko praeitą sezoną surinkti apie 700 000 eurų biudžetą ir nepadidinti skolų. Po sezono klubui liko apie 60 000 eurų įsipareigojimų. Prienų rajono savivaldybės indėlis sudarė 250 000 eurų.

Tiesa, išklausyti klubo ataskaitos liko ne visi Tarybos posėdyje dalyvavę nariai. Kai kurie opozicijos atstovai paliko posėdžių salę.

Po diskusijos, kurios metu buvo išsakyta ir pastabų, buvo prieita bendros nuomonės, jog klubą reikia paremti ta pačia suma, kaip ir praeitame sezone. Tiesa, su viena sąlyga, jog ir kitos sporto šakos nebus pamirštos.

Jau buvo rašoma, jog ilgametis Prienų komandos strategas Virginijus Šeškus naujajame sezone nebevadovaus komandai. Apie tai kalbėjo pats krepšinio specialistas ir komandos vadovas Adomas Kubilius. Taip pat buvo užsiminta, kad klubas nori surinkti jaunatvišką perspektyvių šalies krepšininkų komandą bei savo sudėtyje turėti keletą patyrusių žaidėjų.

Ką gi, pažadas iš rajono politikų remti klubą gautas, paramos dydis reikšmingas ir leidžia pradėti komandos formavimą. Pasak Adomo Kubiliaus, jau eina į pabaigą derybos dėl vyr. trenerio kandidatūros. Manoma, jog dėl trenerio ir komandos formavimo tendencijų visiškai aišku bus šios savaitės pabaigoje.

Taip pat buvo patvirtinta, jog tvarkomi dokumentai pakeisti klubo teisinį statusą iš asociacijos į viešąją įstaigą.

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti