Pagerbti Londono olimpiados dalyviai

Rugsėjo 5 d. Prienų rajono savivaldybės metrikacijos menėje buvo pagerbti Prienų rajono gyventojai, dalyvavę Londono olimpinėse žaidynėse – irkluotojas Rolandas Maščinskas ir sportinio ėjimo meistras  Marius Žiūkas.

Rolandas kartu su Sauliumi Riteriu porinių valčių klasėje užėmė vietą stipriausiųjų šešete. Marius įveikė 20 km olimpinę trasą, bet rezultatas, anot jo paties, galėjo būti ir geresnis.

                                   Petras Albertavičius ir Rolandas Maščinskas

Kartu su sportininkais buvo pagerbti ir jų pirmieji treneriai – Petras Albertavičius ir Gražina Goštautaitė.

Savivaldybės meras Vytas Bujanauskas, sveikindamas sportininkus, pasakė, kad rajono gyventojai didžiuojasi jų pasiekimais, nes pats patekimas į olimpiadą – jau didelis laimėjimas. Meras įteikė sportininkams ir jų treneriams pagyrimo raštus bei specialius prizus.

                                             Marius Žiūkas ir Gražina Goštautaitė su dukrele

Sportininkai padėkojo rajono valdžiai už jų pasiekimų ir sunkaus darbo įvertinimą.

Marius Žiūkas, prisimindamas startą olimpiadoje, teigė, jog varžybas stebėjo tūkstančiai žmonių ir todėl distancijos įveikimas nebuvo nuobodus. Ėjikas prisipažino, jog atsakomybės jausmas buvo labai didelis ir kaustė įprastus veiksmus.

Rolandas Maščinskas taip pat teigė, jog atsakomybės jausmas buvo toks didžiulis, kad net sutrukdydavo miegą. Jaunas irkluotojas sakė, jog stengsis patekti į dar ne vieną olimpiadą bei pasiekti geresnių rezultatų.

Taip pat skaitykite