Prienų rajono mokyklose nauji mokslo metai prasidės rugsėjo 1 d.

Gelbėkit vaikus

Po Švietimo ir mokslo ministerijos dviprasmiško pasakymo, jog mokyklos galės pačios nuspręsti kada pradėti naujus mokslo metus – rugsėjo 1 ar 3 d. – prasidėjo nereikalingos diskusijos ir litų skaičiavimai.

Rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas naujienų portalui kvitrina.com pasakė, jog Savivaldybės švietimo įstaigose mokslo metai prasidės, kaip įprasta, rugsėjo 1 d.

Skyriaus vedėjas taip pat patvirtino, jog „Nemuno“ pradinė mokykla praranda savarankiškumą ir tampa „Ąžuolo“ progimnazijos „Nemuno“ pradiniu skyriumi. Nemuniečiams bus skirtas šios progimnazijos pastato trečiasis aukštas. „Ąžuole“ neliks 9 ir 10 klasių, bus 4 pirmųjų klasių komplektai.

Jei „Nemuno“ pradinės mokyklos reorganizavimas jos mokytojams didelių problemų nesudarė, tai dauguma Prienų specialiosios mokyklos aptarnaujančio personalo turės ieškoti naujų darbo vietų, o auklėtiniai kelsis į kitas patalpas ir taps „Revuonos“ vidurinės mokyklos dalimi. Nuo rugsėjo pirmosios savarankiškumą praranda Kunigiškių ir Klebiškio pagrindinės mokyklos – jos tampa atitinkamai Balbieriškio ir Šilavoto pagrindinių mokyklų skyriais.

Rugsėjo 1 d. čia pat. Spaudos konferencijoje rajono vadovai patikino, jog kelias link Žiburio kalnelio bus sutvarkytas ir mokiniams nereikės eiti dulkėtu keliu.

Taip pat skaitykite

12 komentarai

 1. lialia

  Ir vel rajono vadovai prisimelavo – grūda visus i baznycia rugsejo 1d., uzuot savivaldybes aiksteje padare svente pirmokams ir dvyliktokams..Kur pažadėtasis Žiburio kalnelis, kuris daugel metu buvo tradicija?

  Atsakyti
 2. Prieniečiai

  Aš tai sakau kad Rugsėjo 3 dieną vistiek atostogos ra atostogos dar galėtų savaitgalį pailsėt, o iškato po pirmadienio antradienį eina vaikai į mokyklą. Kituose rajonuose taip yra, o Prienai tai kaip visada negali normaliai padaryt :(

  Atsakyti
 3. kelia didelį susirūpinimą

  sprendimus rajono valdžia priėmė greitai, sudarkė pradinukų gerą mokyklą, žadėjo perkelti į išremontuotas patalpas, o kaip atsitiko? remontas dar tik vyksta, koks ten remontas tik teplionė, o jau mokytojos pačios su savo daiktais laksto, suolų vežti nėra kam, tai kada suspės tinkamai pasirengti naujiems mokslo metams, gaila, kad net žurnalistams nerūpi kaip remontuojama mokykla, nuvykite ir padarykite nuotraukų, parodykite žmonėms, kaip vykdomi numatyti sprendimai, taip pat gaila, kad ir ne visi tėvai žino į kokias patalpas keliami jų vaikai, nors buvo žadėta, kad perkels tik tada, kai bus išremontuota, o kaip tikrovėje yra? įdomu, labai įdomu, neaišku ką galvoja higienos centras, nejaugi ir jiems tas pats, kaip mokysis vaikai, juk ir jie kalbėjo, kad tik tada leis perkelti, kai bus tinkamai suremontuota, NIEKAM NERŪPI, TIK GALVOJAMA, KAIP TOLIAU NAIKINTI ŠVIETIMO ĮSTAIGAS, KADA BAIGSIS ŠIS KOŠMARAS!

  Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti