Prienų priešgaisrinė tarnyba turi naują vadovą. Skelbtą konkursą laimėjo Jonas Kvietkauskas

DSC_0058

kvitrina.com

Spalio 16 d. Prienų rajono ugniagesiams buvo pristatytas naujas tarnybos viršininkas – Jonas Kvietkauskas. Portalo žiniomis, konkurse šiai vietai užimti dalyvavo du kandidatai. Jonas Kvietkauskas daug metų dirbo policijoje. Išėjo į užtarnautą pareigūno pensiją. Vėliau aktyviai dalyvavo visuomeninėje veikloje. Buvo renkamas seniūnaičiu.
Naujasis tarnybos viršininkas, paklaustas apie priežastis, kurios pastūmėjo dalyvauti konkurse, atsakė, jog kiekvienas žmogus nori būti naudingas savo kraštui, šaliai. „Jaučiu, kad dar turiu jėgų ir noro būti naudingu, todėl nutariau pabandyti sudalyvauti konkurse. Pavyko laimėti. Dabar laukia nemažai iššūkių, bet aš jiems pasiruošęs“, – pasakojo Jonas Kvietkauskas.

a gaisr.1
Iš tiesų, naujojo vadovo laukia dideli iššūkiai, nes rajono priešgaisrinėje tarnyboje problemų netrūksta. Ypač sudėtinga situacija su materialiniu aprūpinimu. Visose komandose automobiliai jau ne pirmos jaunystės, o ugniagesių atlyginimai neatspindi jų darbo pavojingumo.
Tiesa, meras Alvydas Vaicekauskas, kuris ir pristatė naująjį vadovą tarnybos darbuotojams, yra ne kartą užsiminęs, jog šios kadencijos metu rajono ugniagesių komandų materialinės bazės stiprinimui bus skiriamas didesnis dėmesys.  Deja, kaip tai bus daroma, dar neteko girdėti.
Portalo žiniomis, naujasis viršininkas jau lankosi seniūnijų komandose. 

Prienų rajono savivaldybės nuotraukos

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti