• Skelbimas Prienu krasto svente A1   2022

Prienų „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai dramatiškoje kovoje įveikė „Olimpą“

IMGP7043

Sausio 15 d. Prienų „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai žaidė namų rungtynes su Ukmergės „Olimpo“ komanda ir po dramatiškos kovos sugebėjo laimėti trijų taškų skirtumu (80:77).

Prieniškiai pirmavo beveik visas rungtynes, išskyrus mačo pradžią (7:10). Pauliaus Ivanausko auklėtiniai buvo užsidegę, bet, deja, puolime darė daug klaidų perduodami kamuolius. Keletą kartų aikštelės šeimininkai buvo įgiję dviženklį pranašumą, bet nesugebėdavo jo išlaikyti ir varžovai grįždavo į rungtynes.

Labas GAS-KKSC“ komandai naudingiausiai žaidė Mantas Gūžys ir Arnas Tilindė, kurie atitinkamai surinko 25 ir 22 naudingumo balus. Arnas Tilindė pelnė 20 taškų, Mantas Gūžys -18, Gediminas Maceina – 15, Kajus Okmanas – 11.

Komanda suklydo 13 kartų, atliko 18 rezultatyvių perdavimų. Deja, buvo pralaimėta kova po krepšiais (34/37).

IMGP7268

Rungtynės prasidėjo abiejų komandų klaidomis. Pirmieji iš ceitnoto išėjo svečiai iš Ukmergės (0:2) ir tik praėjus 2,5 min. nuo mačo pradžios Kajus Okmanas pelnė pirmuosius „Labas GAS-KKSC“ taškus (3:2). Visgi, kėliniui įpusėjus trimis taškais pirmavo „Olimpo“ krepšininkai (7:10). Manto Gūžio pelnyti 4 iš eilės taškai leido aikštelės šeimininkams sumažinti skirtumą iki vieno taško (9:10, 11:12). Gediminas Maceina pataikė tritaškį (14:12), Arnas Tilindė pridėjo 2 taškus ir „Labas GAS-KKSC“ persvėrė rezultatą savo naudai (16:12). Svečiai sumažino skirtumą iki vieno taško, bet Gedimino Maceinos ir Dariaus Kuzmicko taškai leido aikštelės šeimininkams po pirmojo kėlinio pirmauti (20:15).

Antrojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai padidino persvarą iki 7 taškų (24:17). Svečiai sumažino skirtumą iki 4 taškų (26:22). Bartas Aleksandravičius pasiuntė į varžovų krepšį tritaškį (29:22). Kėliniui įpusėjus komandas skyrė 9 taškai (36:27). Po „Olimpo“ paimtos minutės pertraukėlės Mantas Gūžys padidino „Labas GAS-KKSC“ persvarą iki 12 taškų (41:29). Ukmergės komanda sumažino atsilikimą iki 8 taškų (41:33). Edas Valenta padidino skirtumą iki 10 taškų (43:33), o po dviejų kėlinių Prienų komanda turėjo 9 taškų pranašumą (43:34).

Pirmoje trečiojo kėlinio pusėje „Labas GAS-KKSC“ persvara pradėjo tirpti lyg pavasarinis sniegas ir kėliniui įpusėjus aikštelės šeimininkų panašumas sumažėjo iki 4 taškų (48:44). Paulius Ivanauskas suskubo paimti minutės pertraukėlę. Deja, po jos svečiai pelnė 4 taškus, pridėjo baudą ir persvėrė rezultatą savo naudai (48:49). Svečiai minimaliai pirmavo ir likus iki kėlinio pabaigos apie dviem minutėms (54:55). Ir tada aikštelės šeimininkai sugebėjo perlaužti žaidimo eigą į savo pusę. Arnas Tilindė pelnė dvitaškį, Kajaus Okmano prasiveržimas baigėsi dviem taškais ir teise į baudos metimą. Prienų komandos įžaidėjas buvo taiklus ir „Labas GAS-KKSC“ komanda įgijo 4 taškų pranašumą (59:55).

Per paskutinę minutę komandos apsikeitė taikliais metimais ir po trijų kėlinių Pauliaus Ivanausko auklėtiniai išsaugojo 4 taškų persvarą (61:57).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai gan greitai įgijo 13 taškų persvarą (71:58) ir atrodė, jog rungtynių baigtis aiški. Bet situacija labai greitai pradėjo keistis. Svečiai sustabdė  Prienų komandos puolimą, o patys taip suaktyvino atakas, jog iš prieniškių pranašumo liko tik dulkės (76:75). Per likusias 1,5 min. įtampa įkaito. Kajus Okmanas padidino skirtumą iki 3 taškų (78:75). Ukmergės komanda vėl paliko tik vieną taškelį (78:77). Likus iki rungtynių pabaigos 7 sek. Arnas Tilindė užbaigė ataką dviem taškais (80:77). „Olimpo“ strategas paėmė minutės pertraukėlę. Svečiai sugebėjo du kartus organizuoti metimus iš tritaškio zonos, bet jie nebuvo taiklūs ir „Labas GAS“ krepšininkai iškovojo sunkią pergalę.