Prienų KKSC žygis link trofėjų baigėsi. Mažeikių barjeras buvo per aukštas

IMGP1611

Kovo 23 d. Prienų KKSC krepšininkai savo aikštelėje žaidė antrąsias KL „B“ diviziono atkrintamųjų varžybų  aštuntfinalio rungtynes su Mažeikių SM „Dubgiris“ komanda. Aštuntfinalio serija žaidžiama iki dviejų pergalių. Pirmose serijos rungtynėse pergalę šventė Mažeikių komanda, todėl Prienų ekipai tam, kad pratęstų sezoną, reikėjo pergalės. Deja, po apylygės kovos pirmoje rungtynių pusėje (50:51), antroje žaidimo eigą jau diktavo svečiai iš Žemaitijos (39:64), kurie ir šventė pergalę 26 taškų skirtumu (89:115).

IMGP1614

Prienų KKSC sezonas baigėsi. Kaip visada, rezultatyviai prieniškių gretose žaidė Arnas Tilindė (33 taškai, 8 atkovoti kamuoliai), Gediminas Maceina (26 taškai, 10 atkovotų kamuolių), Raimundas Gerbutavičius (11 taškų) ir Ernestas Mankauskas (11 taškų).

Nuo pirmųjų rungtynių minučių iniciatyva perėjo į svečių rankas. Po pirmojo kėlinio jie turėjo 5 taškų persvarą (22:27). Tiesa, antrajame Pauliaus Ivanausko kariauna pabandė perimti iniciatyvą ir iš dalies jiems tai pavyko. Antroje kėlinio pusėje aikštelės šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai (44:43) ir netgi įgijo 4 taškų persvarą (47:43, 50:46), bet sugebėjo per vieną minutę išbarstyti turėtą pranašumą ir po dviejų kėlinių vienu tašku pirmavo Mažeikiai (50:51).

Dar vienas bandymas perimti rungtynių eigos kontrolę į savo rankas buvo trečiojo kėlinio pradžioje. Prienų KKSC komanda vėl įgijo 4 taškų pranašumą (61:57). Bet ir šis spurtas buvo užgesintas (61:61. 65:66), o po trijų kėlinių Mažeikių komanda jau pirmavo 13 taškų skirtumu (70:83).

Ketvirtajame kėlinyje aikštelės šeimininkių žaidimas visiškai išsiderino ir svečiai sėkmingai nužingsniavo iki pergalės (89:115).