Prienų KKSC krepšininkai peršoko pirmąjį RKL „B“ diviziono atkrintamųjų varžybų barjerą

IMGP8930

kvitrina.com

Kovo 16 d. Prienų KKSC krepšininkai žaidė RKL „B“ diviziono atkrintamųjų varžybų pirmojo etapo atsakomąsias rungtynes su Plungės SRC komanda. Pirmajame susitikime buvo užfiksuotos lygiosios. (78:78). Prieniškių treneris apie mačo Plungėje metamorfozes nebuvo labai kalbus. Pasak Pauliaus Ivanausko, tose rungtynėse buvo nemažai taktinių sprendimų, kurie neatspindėjo komandos tikrojo veido.

Šeštadienį Prienų sporto arenoje susirinkę sirgaliai vėl išvydo dvi skirtingas mačo puses. Pirmoje rungtynių pusėje Prienų KKSC krepšininkai stuktelėjo, kaip reikiant, ir įsigijo 17 taškų persvarą (58:41). Tiesa, trečiojo kėlinio pradžioje aikštelę už 5 pražangas turėjo palikti Ernestas Mankauskas (17 taškų). Svečiai iš Plungės, kaip ir pirmose rungtynėse, pakilo į šturmą ir sugebėjo sumažinti skirtumą penkiais taškais (85:73).

IMGP9012

Bet šį kartą Prienų komanda savo sudėtyje turėjo patyrusį Gediminą Maceiną, kuris kartu su draugais sugebėjo neutralizuoti Plungės jaunimo spaudimą ir iškovoti pergalę 12 taškų skirtumu (96:84). Visgi, po rungtynių komandos treneris Paulius Ivanauskas turėjo priekaištų savo žaidėjams už neparuoštas atakas rungtynių pabaigoje.

IMGP9014

Gediminas Maceina pelnė 26 taškus ir atkovojo 11 kamuolių (32 naudingumo balai). 23 taškus į varžovų krepšį įmetė Arnas Tilindė, kuris atkovojo net 17 kamuolių (35 naudingumo balai). Raimundo Gerbutavičiaus sąskaitoje 16 taškų. Kitame etape Prienų KKSC komandos laukia varžovai iš Mažeikių.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti