Prienų KKSC krepšininkai, kaip iš natų sužaidę trečiąjį kėlinį, paklojo pagrindą pergalei

IMGP2231

Vasario 7 d. Prienų KKSC krepšininkai savo žiūrovų akivaizdoje, po sunkios pirmosios rungtynių pusės (21:35), antroje sugebėjo perlaužti mačo eigą (53:31) ir pasiekė pergalę RKL čempionato rungtynėse su KK „Snaiperis“ komanda (74:66).

Prienų KKSC komandai 18 taškų į varžovų krepšį įmetė Arnas Tilindė (6 atkovoti kamuoliai), po 15 taškų pelnė Ernestas Mankauskas ir Gediminas Maceina (9 atkovoti kamuoliai). Raimundas Gerbutavičius į pergalingą kraitį įnešė 13 taškų.

IMGP2242

Deja, nors pirmuosius taškus rungtynėse pelnė Rokas Marcinkevičius, jaunieji Kauno krepšininkai atsakė spurtu 10:0 (2:10). Tiesa, aikštelės šeimininkai labai greitai sumažino skirtumą iki 2 taškų (8:10), bet svečiai atsakė dar vienu 10:0 spurtu ir po pirmojo kėlinio Prienų KKSC krepšininkai turėjo 12 taškų deficitą (8:20).

Antrajame kėlinyje žaidimas išsilygino. Prieniškiai buvo sumažinę atsilikimą iki 5 taškų (17:22, 21:26), bet vėl leido varžovams spurtuoti 9:0 ir po dviejų kėlinių KK „Snaiperis“ turėjo 14 taškų persvarą (21:35).

IMGP2203

Po didžiosios pertraukos aikštelės šeimininkai prabudo ir trečiajame kėlinyje  sužaidė meistriškai. Pagerinus gynybą ir suaktyvinus puolimo veiksmus Pauliaus Ivanausko auklėtiniai likus iki kėlinio pabaigos apie minutei ne tik persvėrė rezultatą savo naudai (51:49), bet ir sukaupė 5 taškų pranašumą (55:50).

IMGP2220

Ketvirtajame kėlinyje aikštelės šeimininkams pavyko išlaikyti iniciatyvą savo rankose, nors likus iki rungtynių pabaigos apie 45 sek. komandas skyrė tik vienas taškas (67:66). Visgi, kėlinio pabaigą geriau sužaidė labiau patyrę aikštelės šeimininkai ir šventė pergalę rezultatu 74:66.