Prienų KKSC krepšininkai įveikė bendraamžius iš Alytaus SRC

u_17

Prienų KKSC U17 komanda (treneris Mantas Jančiauskas) MKL sezoną pradėjo pergale Alytuje. Prieniškiai po pratęsimo 69:65 įveikė Alytaus SRC krepšininkus.

Visos rungtynės vyko taškas į tašką. Du kėlinius (1, 2) laimėjo Prienų KKSC krepšininkai, o du (3, 4) – aikštelės šeimininkai.

Po pirmojo kėlinio vienu tašku (20:21) pirmavo M. Jančiausko auklėtiniai. Antrajame kėlinyje prieniškiai žaidė aktyviau ir padidino savo pranašumą iki 5 taškų (34:39).

Po didžiosios pertraukos iniciatyva jau priklausė Alytaus SRC komandai. Aikštelės šeimininkai trečiajame kėlinyje sumažino skirtumą iki 3 taškų (48:51), o ketvirtajame panaikino taškų deficitą (60:60). Prireikė pratęsimo, kurio metu sėkmingai sužaidė Prienų KKSC krepšininkai ir startiniame MKL U17 čempionato mače šventė pergalę (69: 65).

Kitose rungtynėse Prienų KKSC komanda susitiks su Jonavos KKSC krepšininkais. Tai vėl bus išvykos rungtynės.