• Print  BANERIS kvitrinai 468x120 naujesnis

    LLS-Jakineviciene Palionis_480x120_ok

Prienų KKSC jaunieji futbolininkai viešėjo Ukrainoje

ukrainoje_2Š. m. spalio 26-31 d. Prienų KKSC futbolo komanda (treneris G. Budrikas) dalyvavo futbolo turnyre Beregove (Ukraina). Jame žaidė 8 komandos iš Lietuvos ir Ukrainos. Lietuvai dar atstovavo Trakų KKSC jaunieji futbolininkai.

Pirmąją varžybų dieną grupėje pasiekėme dvejas lygiąsias su FK „Mukačov“ ir FK „Sokoleta“ komandomis. Šių varžybų metu neišnaudojome kelių gerų progų įvarčiams pelnyti, nors ir patys varžovų galėjome būti nubausti. Antrąją dieną žaidėme lemiamas grupės varžybas su šeimininkų komanda. Mums, norint patekti į kitą varžybų etapą, buvo reikalinga pergalė. Vaikai puikiai nusiteikė varžyboms ir nugalėjo varžovus rezultatu 2:0. Auklėtiniai labai džiaugėsi, nes vieninteliai iš Lietuvos komandų pateko į pusfinalį, kuriame susitiko su FK „Bykovo“ komanda. Vaikai puikiai atlaikė jaunųjų ukrainiečių spaudimą: pagrindinis rungtynių laikas baigėsi rezultatu 0:0. Ėjome mušti 11 m baudinius, kuriuoseukrainoje sėkmė lydėjo priešininkų komandą (3:2).
Kitą dieną persikėlėme į centrinį Beregovo stadioną ir žaidėme dėl trečiosios vietos su FK „Mukačov akademija“ komanda. Jai atstovauja geriausiai futbolą žaidžiantys apskrities vaikai, gyvenantys 100 km spinduliu aplink Beregovą. Varžybose vyko lygi, kieta kova. Likus žaisti 3 min., puolėjas L. Valukonis įmušė įvartį, tačiau rezultato išsaugoti nesugebėjome, nes paskutinio kampinio metu praleidome įvartį. Vėl laukė 11 m baudiniai. Šį kartą teko mušti net po 8 baudinius. Deja, ir vėl sėkmė lydėjo ukrainiečius (4:3). Vaikai labai liūdėjo.

Turnyre pasirodėme pagal savo galimybes, gal pritrūko šiek tiek sėkmės. Tačiau nepamirškime, jog Ukraina – futbolo šalis. Vaikai tai pajuto ir liko sužavėti.

Kelionės metu vaikai gyveno gerame 3 žvaigždučių viešbutyje, kuriame buvo maitinami tris kartus per dieną. Kelionės metu pamatė Karpatų kalnus ir centrinį Lvovo stadioną, kuriame vyko pasaulio čempionato varžybos. Taip pat lankėmės Druskų vonių parke, kuris priklauso Ukrainos boksininkams, broliams Kličko.

Tokią išvyką būtų sunku suorganizuoti be didelio tėvų palaikymo. Taip pat norime padėkoti už pagalbą Seimo nariui Vytautui Kamblevičiui bei „Tango pizza“ vadovams.

P1060541Pabaigai norėtųsi pasidžiaugti, kad vaikai kelionės metu pasižymėjo kultūringu elgesiu – tiek varžybų, tiek laisvalaikio metu tinkamai atstovavo miestui bei savo šaliai.

G. Budrikas

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti