Prienų baikerių klubas apskundė Birštono savivaldybės sprendimą dėl motociklininkų patekimo į kurorto centrinę dalį

birstonas_pries_motociklus

 kvitrina.com

 Birštono savivaldybė, reaguodama į gyventojų skundus dėl sukeliamo triukšmo, nutarė uždrausti motociklininkams patekti į centrinę Birštono miesto dalį. Atvykę į kurortą, jie turi galimybę savo transporto priemones palikti stovėjimo aikštelėse B. Sruogos („Norfos“ aikštelė) ir Žvėrinčiaus (Žvėrinčiaus – Jaunimo g. sankryža) gatvėse ir toliau grožėtis kurortu pėstute ar „žaliąja energija“ varomomis transporto priemonėmis.

unnamed

Bet motociklininkų bendruomenę toks sprendimas nelabai sužavėjo. Prienų baikerių klubas Birštono savivaldybės sprendimą apskundė Vyriausybės atstovo Kauno apskrityje tarnybai. Klubo prezidentas Arturas Juočiūnas naujienų portalui kvitrina.com teigė, jog klubo nariams nepriimtinas draudimas patekti į Birštoną, nes jis yra diskriminacinio pobūdžio.

Pasak A. Juočiūno, jei norima drausti patekimą į kurortą, tai visoms transporto priemonėms, neišskiriant vienos. Klubo nariai važinėja techniškai tvarkingais motociklais, todėl nesuprantama, kodėl jie negali važiuoti Birštono gatvėmis.

Birštono savivaldybės atstovai yra tvirtinę, jog padaryta eismo analizė parodo, kad motociklininkų judėjimas kurorto gatvėmis, ypač grupėmis, sudaro daug nepatogumų gyventojams ir svečiams, sukelia triukšmą.

Taip pat skaitykite

4 komentarai

  1. Valentinas

    Tai nebuvo padorus važiavimas šia transporto priemone. Pažystu ne vieną rimtą baikerį, jie to netoleruoja ir taip nesielgia. Tai bųvo gaujos pižonų rodeo kuris trukdavo ne valandą ir ne dvi. Laimė niekas nenųkentėjo,nes greitis būdavo labai didelis. Birštonas miestelis mažas, todėl bet kuri žinia sklinda greitai,kaip ir ta kad vadinamų baikerių ” strielkos””” vietoje sklinda rūkomos žolytės kvapas.

    Atsakyti
  2. Mindaugas

    Reike buti aklam,kad nematytai kaip jie kabutese tvarkingai vazineja,ir koks garsas ,kriokima specialiai padaro zema pavara ir duoda gaza tai tegu pirma ismoksta vazineti,o tada skustis.Tas pats statybas pvz prie picerijos,vasara buna uzdaryta dalis gatves ir ten draudziama statyti tai jei galetu jie ivaziuotu i picerija ir jiems neidomu niekas tad laikykites taisykliu ir vazinekite graziai ir galesite vazineti mieste

    Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti