•  

     

     

     

Prienų aeroklubas ir iniciatyvus krašto jaunimas ėmėsi bendrų projektų

IMG_7416

kvitrina.com

Patyrusių krašto sklandytojų neseniai įsteigtas Prienų aeroklubas pradėjo švietėjišką veiklą. Kartu su aktyviu Prienų „Žiburio“ gimnazijos jaunimu sumanė paskaitų ciklą apie sklandymą ir aviaciją. Pirmoji paskaita vyko kavinėje „Debesota“. Paskaitą vedė patyrę sklandytojai Vytautas Sabeckis ir Rolandas Kalinauskas, kurie pasidalino su jaunimu savo žiniomis apie aviaciją, kelius, kaip galima tapti pilotais ir aviacijos inžinieriais.

Iniciatyvinės grupės narys Andrius Grumadas teigė, jog krašte yra nemažai jaunų žmonių, kurie savo ateitį ruošiasi susieti su aviacija, ir žinia, jog šis kelias gali būti prasmingesnis, dalyvaujant sklandymo sąjūdyje, teikia vilčių, jog Prienų aeroklubas taps būtent tuo tramplinu jaunimui.

IMG_7398

Paskaitoje dalyvavęs skriaudiškis Dovas Guzelis teigė, jog Prienų aeroklubo iniciatyva organizuoti paskaitas apie aviaciją sveikintina ir labai reikalinga. Iniciatyvinėje jaunimo grupėje taip pat darbuojasi Naidas Stupuris ir Nojus Šabasevičius.

Prienų aeroklubo atstovai tvirtino, jog švietėjiškas darbas su krašto jaunimu yra viena iš pagrindinių veiklos sričių.

IMGP0013

Pasak šalies sklandymo reitingo lyderio Gvido Sabeckio, Pociūnuose yra visos sąlygos įtraukti jaunimą į aviacijos pasaulio sūkurį, todėl klubas kartu su bendrove „Sportinė aviacija ir Ko“ sumanė edukacinius užsiėmimus mokiniams.

Po paskaitos jaunimas apžiūrėjo Rolando Kalinausko sukurtus lėktuvus, susipažino su ultralengvuoju orlaiviu.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti