Prieniškiai po pratęsimo laimėjo nervų karą Marijampolėje

Sausio 18 d. Prienų „Rūdupio-KKSC“ krepšininkai Marijampolėje žaidė RK„B“L čempionato rungtynes su „ŽSM-Mantinga“ komanda. Siekiant išaiškinti nugalėtoją, prireikė pratęsimo, kurį trijų taškų skirtumu laimėjo prieniškiai (86:89).
Visas rungtynes vyko bekompromisinė kova ir nė vienai komandai nepavykdavo įgyti apčiuopiamo pranašumo. Jei pirmąjį kėlinį vienu tašku laimėjo aikštelės šeimininkai (21:20), tai po antrojo dviem taškais jau pirmavo svečiai (38:40). Trečiame kėlinyje vėl sėkmingiau sužaidė marijampoliečiai, ir po trijų kėlinių rezultatas tapo lygus (54:54). Ketvirtame kėlinyje nė vienai komandai taip ir  nepavyko įrodyti savo pranašumo (76:76).
Ir tik pratęsimo metu pavyko išaiškinti nugalėtoją. Sėkmė buvo „Rūdupio-KKSC“ pusėje (86:89).
Prieniškius į pergalę vedė Mantvydas Gečionis, pelnęs 25 taškus, 19 pridėjo Karolis Mikuličius, 13 – Edgaras Rimkevičius (11 atkovotų kamuolių).