•  

     

     

     

„Prienai“ pirmosiose draugiškose rungtynėse neprilygo „Zenitui“

IMGP1276Rugsėjo 2 d. „Prienų“ krepšinio komanda, besiruošdama LKL sezonui, sužaidė pirmąsias draugiškas rungtynes. Prieniškių varžovais buvo „Zenit“ komanda iš Sankt Peterburgo.

Prieš rungtynes „Prienų“ komandos vyr. treneris Tadas Stankevičius sakė, jog pirmosiose komandos rungtynėse bus stengiamasi tiesiog sužaisti kuo geriau.

Pirmajame kėlinyje atrodė, jog žaidėjai išgirdo, ką sakė komandos strategas, labai stengėsi ir niekuo nenusileisdavo žymiai patyrusiai komandai.

Nors kėlinio pradžioje „Zenit“ įgijo 7 taškų persvarą (2:9), „Prienų“ komanda po Arno Labucko, Tomo Urbono ir Giedriaus Staniulio taiklių metimų sumažino skirtumą iki 2 taškų (11:13). Ir nors „Zenit“ krepšininkai vėl buvo pabėgę (16:21), prieniškiai kėlinio pabaigoje po Pauliaus Ivanausko dvitaškio rezultatą išlygino, o po pirmojo kėlinio pirmavo vienu tašku (25:24).

Deja, bet antrajame kėlinyje prieniškių atakos pradėjo strigti varžovų gniaužtuose. Kėlinio viduryje „Prienų“ deficitas buvo 7 taškai (27:34), o iki kėlinio pabaigos likus 2 min. komandas jau skyrė 10 taškų (31:41).

Šanso sumažinti skirtumą neišnaudojo G. Staniulis (prametė baudas), o varžovams pabėgti neleido taiklūs Šarūno Vingelio metimai. Po dviejų kėlinių „Prienų“ komandos deficitas siekė 11 taškų (36:47).

Po didžiosios pertraukos varžovų pranašumas tik didėjo, nes prieniškių strategas leido pasireikšti 10 žaidėjų. Aikštelėje nepasirodė Kajus Okmanas, Vytautas Vaikšnis ir Domantas Šeškus.

Po trijų kėlinių „Zenit“ pirmavo 17 taškų skirtumu (54:71). Ketvirtajame kėlinyje „Prienų“ komandos varžovai dominavo aikštelėje, o šeimininkai taip ir nesurado kelių link jų krepšio. Rungtynės pasibaigė rezultatu 68:94.

Sirgalių arenoje buvo nedaug, bet po finalinės sirenos jautėsi savotiškas nusivylimas. Tiesa, po pirmųjų rungtynių ir su gan stipriu varžovu, sunku vertinti komandos pajėgumą.

Bet vertinant bendrai, aišku, jog komanda dar savo žaidimo ieško, nes sudėtinga tik prieš keletą savaičių susibūrusiems žaidėjams veikti kaip laikrodžio mechanizmui.

Rungtynės taip pat parodė, jog komanda turi potencialo. O ar pavyks jį patobulinti, parodys laikas.

Karolis Urba

Taip pat skaitykite

1 komentaras

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti