Prastai rungtynes pradėjusi Birštono „Milasta“ pabaigoje išplėšė pergalę

IMGP6296

Sausio 14 d. Birštono „Milastos“ krepšininkai žaidė namų „Nostra.lt-RKL“ rungtynes su Molėtų „Ežerūno“ komanda. Svečiai iš karto perėmė iniciatyvą į savo rankas ir diktavo rungtynių eigą. Po pirmojo kėlinio Birštono komanda turėjo 4 taškų deficitą (16:20), o po dviejų – 9 (39:48). Aurimo Liuizos auklėtiniai strigo puolime, o ir gynyboje leido varžovams per laisvai jaustis.

Vis dėlto vieni iš čempionato lyderių po didžiosios pertraukos pradėjo lipti iš duobės. Lyderio vaidmenį perėmęs Dominykas Jurgelionis (12 taškų) padėjo komandai ne tik panaikinti atsilikimą, bet ir persverti rezultatą savo naudai (63:62). Ketvirtajame kėlinyje vyko permaininga kova, bet žaidimo gijas savo rankose jau turėjo Birštono komanda. Kėlinio pradžioje „Milastos“ krepšininkai įgijo 6 taškų pranašumą (68:62). Tiesa, svečiai, likus iki rungtynių pabaigos apie 4 min., rezultatą išlygino (70:70).

Bet tada Birštono komandoje atsirado nauji lyderiai – Rokas Rutkauskas, Andrius Gedminas, Vytautas Jakubaitis. Aikštelės šeimininkai truktelėjo žaidimo eigą savo pusėn ir pradėjo tolti nuo varžovų (86:78). Svečių pastangos išvengti pralaimėjimo neišsipildė ir Birštono komanda laimėjo (86:81) jau dešimtąją pergalę.

Dominykas Jurgelionis pelnė 21 tašką, Andrius Gedminas – 20, Vytautas Jakubaitis – 14 (8 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai). Birštono komandai taškus pelnė 9 žaidėjai.