•  

     

     

     

     

Praeitų metų rajono „Metų mokytoja“  Rasa Kučinskienė – inovatyviausia 2020 metų biologijos ir chemijos mokytoja šalyje

apdovanojimai

kvitrina.com

Gruodžio 3 d. penktą kartą vyko inovatyviausių šalies mokytojų apdovanojimai. Tiesa, šiais metais rinkimai ir apdovanojimai vyko virtualiai. Inovatyviausia šalies mokytoja buvo pripažinta ir Prienų „Žiburio“ gimnazijos biologijos ir chemijos mokytoja, praeitų metų Prienų rajono „Metų mokytoja“ Rasa Kučinskienė. 

Rasa Kučinskienė – inovatyviausia 2020 metų biologijos ir chemijos mokytoja šalyje 


Rasa Kučinskienė – inovatyviausia 2020 metų biologijos ir chemijos mokytoja šalyje

R. Kučinskienei tai trečias kartas, kai jinai išrenkama tarp trijų inovatyviausių biologijos, chemijos šalies mokytojų. „Žiburio“ gimnazijos mokytoja taip buvo nominuota 2017 ir 2018 metais. 2019 m. mokytoja šiame konkurse nedalyvavo. 

R. Kučinskienė, kuri biologijos mokytoja dirba jau 20 metų, o nuo praeitų metų įgijo ir chemijos mokytojos kvalifikaciją, naujienų portalui kvitrina.com pasakė, jog būti pripažintai inovatyviausia šalies mokytoja malonu, bet kartu tai ir didelė atsakomybė. Pasak mokytojos, gavus apdovanojimą, negali sustoti ir turi stengtis pastoviai tobulėti, ieškoti naujų mokymosi būdų. „Tai apdovanojimas ne už vienkartinį pasiekimą, o už nuolatinį sunkų darbą ir novatoriškumą“, – teigė „Žiburio“ gimnazijos mokytoja. 

Pasak R. Kučinskienės, pagrindinis šio konkurso titulas iškovotas, todėl daugiau jame ji nedalyvaus. „Noriu kolegoms palinkėti pabandyti sudalyvauti šiame konkurse, bet iš karto perspėju, kad reikės dirbti daug, nes nugalėti ne taip paprasta“, – mintimis dalijosi inotyviausia 2020 metų biologijos, chemijos šalies mokytoja Rasa Kučinskienė.

Portalo žiniomis, R. Kučinskienė dalyvavo ir aplinkosauginiame konkurse „Gamtos herojai“, kuriame lapkričio pabaigoje kartu su mokine Daniele Arlickaite buvo apdovanota specialiu prizu už „Aplinkosaugines edukacijas“. 

Taip pat skaitykite

1 komentaras

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti