•

„Pozityvūs“ į praleistą įvartį rungtynių pradžioje atsakė 11 taiklių smūgių

IMGP8694

Rugsėjo 26 d. Veiverių „Pozityvūs“ futbolininkai žaidė KAFF III lygos išvykos rungtynes su Kauno „Nadruvis-Imsrė“ komanda. Tiesa, rungtynės vyko ne Kaune, o Prienų stadione.

Jau rungtynių pradžioje kauniečiai, nors žaidė dešimtyje, pelnė įvartį (1:0). Bet Veiverių komanda po tokios pradžios pradėjo totalinį varžovų persekiojimą po visą aikštelę ir tai davė gerus rezultatus. „Pozityvūs“ futbolininkai dar pirmajame kėlinyje pelnė 4 įvarčius (1:4).

Po pertraukos Veiverių komanda visapusiškai dominavo aikštelėje. Į varžovų vartus dar krito 7 įvarčiai (1:11). Ir tik rungtynių pabaigoje kauniečiai pelnė antrą paguodos įvartį (2:11).

„Pozityvūs“ lyderiai Elvinas Derevenko (4) ir Paulius Sirotavičius (2) kartu  pelnė 6 įvarčius. Dar penkis įmušė Osvaldas Šarauskas, Džiugas Andriuškevičius, Justas Juozelskis, Matas Stasiulaitis, Ainas Bareikis.

Po šios pergalės „Pozityvūs“ toliau išlieka trečioje turnyrinės lentelės vietoje.