„Pozityvūs“ futbolininkai Kėdainiuose iškovojo lygiąsias, sekmadienį Prienuose jų laukia susitikimas su Kazlų Rūdos futbolininkais

IMGP0894

Birželio 15 d. Veiverių „Pozityvūs“ futbolininkai KAFF III lygos čempionate išvykoje susitiko su Kėdainių komanda.

Rungtynių pradžia nebuvo džiugi, nes aikštės šeimininkai pirmieji įmušė du įvarčius (2:0) ir Veiverių komanda atsidūrė nokdaune. Bet „Pozityvūs“ futbolininkai jau yra įrodę, jog moka išsikapstyti iš sunkių situacijų. Jau pirmajame kėlinyje rezultatą sušvelnino Džiugas Andriuškevičius (2:1). Antrojo kėlinio pradžioje Džiugas pelnė ir antrąjį įvartį ( 2:2). O kai Paulius Sirotavičius išvedė komandą į priekį (2:3), atrodė, Veiverių komanda turi šansų iškovoti pirmąją pergalę (2:3). Deja, Kėdainių komanda išlygino rezultatą (3:3). Lygiosios.