•  

   

   

   

   

Politinių vestuvių paradas rajone tęsiasi

IMGP7459

Tik nesenai kvitrina.com rašė, jog dviejų partijų – Darbo ir Žaliųjų – Prienų skyriai nutarė bendradarbiauti, ruošdamiesi savivaldos rinkimams.

Bet atsitiko taip, jog bendradarbiavimas baigėsi neprasidėjęs, nes Darbo partijos Prienų skyriaus pirmininkė Rima Zablackienė pranešė, jog Žaliųjų partijos Prienų skyrius, vadovaujamas pirmininko Gintauto Sodaičio, urmu išstojo iš savo partijos ir prisiglaudė po Darbo partijos sparneliu.

Rajono darbiečių lyderė pabrėžė, jog buvusiųjų žaliųjų įsiliejimas į Darbo partiją yra sveikintinas žingsnis, nes skyriaus gretas papildė išsilavinę ir jauni žmonės, kurie sustiprins ne tik Stakliškių grupės veiklą, bet ir viso skyriaus.

G. Sodaitis savo ir jo vadovaujamo skyriaus sprendimą pakeisti partijos vėliavą pagrindė didesnėmis galimybėmis įgyvendinti žaliąsias idėjas ir duotus pažadus.

Pasak G. Sodaičio, žaliosios idėjos negali būti gyvos tik lozungais, reikalingas solidus politinis palaikymas.

Buvęs žaliųjų vadas rajone patikino, jog jam nepriimtina eiti kartu su tais, kurių politinės ambicijos apsiriboja tik vienos ekonominės grupės palaikymu.

Nauja Darbo partijos grupė, pagal Prienų skyriaus tarybos sprendimą, savivaldos rinkimų sąrašuose turės po vieną vietą pirmajame, antrajame ir trečiajame penketukuose.

R. Zablackienės teigimu, naujų narių įsiliejimas sustiprins ir skyriaus rinkiminę programą, nes G. Sodaitis yra kompetentingas žmogus verslo ir aplinkosaugos klausimais. Taip pat turėtų sustiprėti skyriaus jaunimo veikla.

Darbo partijos Prienų skyriaus rinkimų štabo pirmininkas Audrius Banionis pranešė, jog skyriaus taryba nusprendė, kad nuo Darbo partijos į rajono savivaldybės mero postą pretenduos skyriaus pirmininkė R. Zablackienė.

Ji pirmoji bus ir darbiečių partiniame sąraše. Pirmajame dešimtuke taip pat bus visi pirmininko pavaduotojai (jų yra trys), trys buvę žalieji ir kiti aktyvūs partijos žmonės.

Pasak A. Banionio, sustiprėjęs skyrius savivaldybės taryboje gali tikėtis turėti 4-5 narius.

Spalio 12 d. darbiečiai ataskaitiniame-rinkiminiame susirinkime ne tik rinks naują skyriaus vadovybę, bet ir reitinguos sąraše esančius kandidatus, išskyrus pirmininką, nes, pagal darbiečių nuostatus, pirmininkui vieta sąrašo viršuje garantuota.

Darbo partija pirmoji oficialiai pranešė kandidato į Prienų rajono savivaldybės mero postą pavardę. Lauksime kitų kandidatų pavardžių.

Vacys Staknys

Taip pat skaitykite

23 komentarai

 1. To Petriukui ir Antanui

  Pirmiausia, niekas Sodaičio nekoneveikia, tiesiog jam reiktų viešai deklaruoti, kad išstojama iš Žaliųjų partijos ir įstojama į Darbo partiją, šie dalykai nieko perdaug nenustebintų, nes, kaip ir minėta, jokio partijų susijungimo čia nevyksta. Kiek žinoma politinėje erdvėje, tai susijungė Liberalų ir Centro sąjunga bei politinis judėjimas ,,Taip“, o kad jungtųsi Darbo partija bei Žaliųjų partija, girdėti neteko…
  Antra, Žaliųjų partijos tikrai yra nevienadienės partijos, Žaliųjų partios Europos lygmenyje būna netgi ir labai įtakingos, telieka prisiminti Vokietijos pavyzdį, kai žalieji įėjo į Vokietijos Vyriausybę bei užėmė įtakingus postus, todėl kai kalbama, kad ,,Zaliuju partijos Prienu skyrius pamate ,kad jiems gresia isnykimas“, yra daugiau negu juokingas.
  Trečia, nežinau nieko apie DP Prienų skyriaus veiklumą, kuris taip sužavėjo Sodaičio žaliuosius, būtų įdomu apie tai išgirsti…pateikite bent kelis pavyzdžius apie nuveiktus darbus.
  Ir pabaigai-apie trumparegiškumą. Jei pažiūrėsite giliau bei toliau, ar Jums nesižiūri, kad kai kurios iš Jūsų giriamų partijų yra tik Kremliaus projektas? Pagalvokite ir apie tai…

  Atsakyti
 2. Antanas is Prienu

  Atsakau:Pries rinkimus ,kokie jie bebutu susikuria vienadienes partijos-po rinkimu ju gyvavimas baigiasi. Zaliuju partijos Prienu skyrius pamate ,kad jiems gresia isnykimas–todel veikliausi sios partijos nariai ir prisijunge prie DP,kuri yra viena is veikliausiu PRIENU rajone.DP Prienu skyrius yra vienas is tu ,kurie yra issivale nuo tu ,kaip Jus sakote {politiniu prostitutu},o jie i DP Prienu skyriu verzesi tuntais,etikos sumetimais pavardziu neminesiu–Jus juos patys puikiai pazystate– todel DP ir Zaliuju skyriu susijungimas negali buti traktuojamas ,kaip politine prostitucija. Man gaila del Jusu trumparegiskumo.

  Atsakyti
 3. To Antanas is Prienu

  Na, ir kur Jūs šiuo atveju matote partijų jungimąsi-tai paprasčiausias perbėgimas iš vienos partijos į kitą, o, trumpai sakant ,- elementarus politinės prostitucijos pavyzdys.

  Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti