•  

     

     

     

Policija informuoja

Balbieriškio sen., A. M. namuose, virtuvėje buvo rasta ir paimta šeši buteliai 5 litrų, 1,5 litro butelis, 2 litrų butelis ir du 0,5 litrų buteliai su bespalviu skysčiu, turinčiu specifinį alkoholio kvapą. A.M. parodė, kad naminė degtinė ir bespalvis skystis, turintis specifinį alkoholio kvapą, rasti jo namuose, priklauso jam ir šiuos neteisėtus skysčius jis laikė namuose savo reikmėms.

Gautas A. T, gyv. Prienuose, pareiškimas, kad atvykęs į jam priklausančius pastatus, esančius, Ašmintos sen., pastebėjo, kad iš rakinamų pastatų, sugadinus durų spynas, buvo patekta ir pagrobta įvairių metalinių daiktų.

G. M., gim. 1980 m., savo namuose, Birštone, rado sugyventinio A. T, gim.1968 m., lavoną su šautine žaizda krūtinėje.

Gautas V. J., gyv. Prienuose, pareiškimas, kad į jo butą atėję dvi romų tautybės moterys prisistatė banko darbuotojomis. Moterims išėjus iš buto V. J. pasigedo voko su 7 000 litų.

Gautas E. A., gyv. Prienuose, pareiškimas, kad kovo 17 d. Prienuose, Liepų gatvėje jį užpuolė  nepažįstami jaunuoliai, sudavė į galvą ir stiklo šuke perpjovė vidinį dešinės rankos riešą. Dėl patirtų sužalojimų E. A. pristatytas į Prienų ligoninės priėmimo skyrių.

Gautas R. G., gyv. Išlaužo sen., pareiškimas, kad mobiliuoju telefonu paskambinęs vyriškis prisistatė banko darbuotoju ir apgaule išviliojo elektroninės bankininkystės prisijungimo duomenimis. Vėliau iš jos banko sąskaitos buvo pavogta 800 litų.

Gautas pranešimas, kad savo namuose rastas K. P., gimusio 1942 m., gyvenusio Veiverių sen., lavonas be išorinių kūno sužalojimų.

Namo kambaryje Birštono sen. rastas V.  D., gim. 1931 m., gyv. Birštono sen., lavonas be išoriškai matomų sužalojimų.

Prienų r. sav., gyvenamojo namo, priklausančio A.  K. , kambaryje rastas R.  K., gim. 1964 m. , gyv. Jonavos r. sav., lavonas be išorinių kūno sužalojimų.

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti