•  

     

     

     

Policija informuoja

Gautas AB „Išlaužo žuvis“ pranešimas, kad iš siurblinės užtvankos išlupti metaliniai vandens košimo sietai ir kėsinamasi juos pavogti. Įtariamasis V. V. sulaikytas.

K. L., gyv. Balbieriškyje, vairuodama jai priklausantį automobilį OPEL ASTRA, važiuodama atbuline eiga iš automobilių stovėjimo aikštelės, esančios prie Jotvingių g. 10, Alytuje, nepastebėjo aikštelėje stovėjusios A. V., gim. 1938 m., ir gyv. Alytuje, ir ją partrenkė.

Į Prienų ligoninę dėl bendro kūno atšalimo buvo atvežta O. A. S., gim. 1941m., gyv. Prienuose, kuri ligoninėje mirė.

Sausio 12 d. apie 12.00 val. kelio Antakalnis – Jieznas – Alytus – Merkinė 52- ame kilometre P. Ž., gim. 1982 m., gyv. Alytuje, vairuodamas automobilį VW Passat ir būdamas neblaivus, nepasirinko saugaus greičio, neatsižvelgė į meteorologines oro sąlygas, dėl to nesuvaldė automobilio, atsitrenkė į kelio atitvarus, išvažiavo į priešingą eismo juostą ir susidūrė su priešais atvažiuojančiu automobiliu Maza 323, kurį vairavo R. K., gyv. Kaišiadorių r. sav. Eismo įvykio metu buvo sužalota automobilio Mazda 323 vairuotoja – medikai jai nustatė dešinio kelio sąnario girnelės atvirą lūžį. Keleivei V. K., gim. 2009 m., medikai nustatė abiejų blauzdikaulių lūžius, keleivei I. Ž., gim. 1956 m., – krūtinės sumušimą, lūpos kirstą žaizdą.

Gautas I. Z. S., gyv. Kaune, pareiškimas, kad nuo jai priklausančio sodo namelio, esančio Prienų r. sav. esančioje sodų bendrijoje, pagrobtas nerūdijančio plieno 7 m. aukščio kaminas su termoizoliacija. Turtas nedraustas, signalizacija neįrengta. Žala – 3300 Lt.

Gautas O. D., gyv. Prienų r., pareiškimas, kad iš sandėlio, esančio Prienų r., pavogta raktų galvučių rinkinys „Proxxon“ ir elektros laido prailgintuvas. Nuostolis – 220 Lt.

Gautas O. A., gyv. Prienų r., pareiškimas, kad iš jos negyvenamos sodybos ūkinio pastato pavogta smulkūs įrankiai, tvirtinimo detalės, 30 m trifazio kabelio, 15 m aukštos įtampos kabelio ir 2 elektros laido prailgintuvai. Nuostolis – 470 Lt.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti