•  

     

     

     

Policija informuoja

Gautas R. A., gyv. Prienų r. sav., pareiškimas, kad iš jam priklausančios sodybos, esančios Šilavoto sen., gyvenamojo namo pavogta benzininis pjūklas, 10 l benzino. Iš sandėlio – raktų galvučių rinkinys, akumuliatorinis suktukas. Žala – 1 160 Lt.

Gautas pranešimas, kad kelio Kaunas-Prienai-Alytus 49-ame km, pirminiais duomenimis, V. G., gimęs 1963 m., gyv. Raseinių r., būdamas neblaivus (1.18 promilės girtumas), vairuodamas vilkiką MAN, išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su priešpriešais atvažiuojančiu lengvuoju automobiliu „Audi 80 Avant“, kurį vairavo L. A., gyv. Kaune. Eismo įvykio metu sužalotas lengvojo automobilio keleivis B. S., gyv. Kaune, kuris išvežtas į Kauno klinikų skubios pagalbos skyrių. Vilkiko MAN vairuotojas iš eismo įvykio pasišalino. Vėliau jis buvo sustabdytas Alytuje.

Gautas pranešimas, kad savo namuose, esančiuose Prienų r. sav., rastas A. D., gimusio 1972 m., lavonas be išorinių matomų sužalojimų.

Gautas pranešimas, kad D. B., gyvenanti Prienuose, pardavė V. Ž. du butelius su skysčiu, skleidžiančiu alkoholio kvapą. D. B. namuose rasta ir paimta trys 1,5 l talpos, du 0,5 l, vienas 1,25 l, vienas 2 l ir vienas 0,2 l talpos buteliai su skysčiu, skleidžiančiu alkoholio kvapą.

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti