•  

     

     

     

     

Policija informuoja

Prienų r. PK  gautas A. K., gyv. Veiverių sen., pareiškimas, kad įsibrauta į jai priklausančią lauko virtuvę. Iš ten pagrobtas 40 litrų talpos aliuminio lydinio bidonas. Žala – 80 Lt.

Gautas pranešimas, kad Išlaužo sen. Šiauliškių k. M. G., gim.1987 m. ir gyvenantis Išlaužo sen., vairuodamas keturratį motociklą „Kawasaki“, nepasirinko saugaus važiavimo  greičio, nesuvaldė motociklo, kuris, nuvažiavęs nuo kelio, atsitrenkė į pakelės stulpą. Eismo įvykio metu žuvo motociklo vairuotojas, sužalotas keleivis V. B.

Prienų r. PK gautas pranešimas, kad Jiezno sen., Benčiakiemio k., ŽŪB „Nemunas“ priklausančiame tvenkinyje rastas L. D., gim. 1973 m., gyv. Jiezno sen., lavonas be išorinių smurto žymių.

Prienų r. PK gautas A. B., gyv. Prienuose, pareiškimas, kad iš gyvenamojo namo kiemo pavogtas batutas. Nuostolis – 900 Lt.

Gautas J. A. K., gyv. Kaune, pareiškimas, kad įsibrauta į jo namą, esantį Prienuose. Iš namo pavogta dujų balionas, televizorius, dviratis, kompaktinių diskų grotuvas, „Viasat“ imtuvas su kortele, du elektros varikliai, kiti daiktai. Nuostolis – 3 000 Lt.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti